Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

znači 8 bodova prednosti sada.

 

koliko je bilo bodova prednosti u momentu smenjivanja nikolića?

 

 

 

cini mi se 2

Link to comment

cini mi se 2

 

2 boda? eto... pljuvali ste tog milinkovića kao da je neki ološ a čovek korektno odradio posao sa samo jednim centarforom od 18 godina.

 

pričali ste da je pijandura, uporedjivali ga sa stojančetom..a čovek ne pije, itd...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

titula se podrazumeva....cestitke primamo kad nesto ozbiljno napravimo :)

 

npr. kad u grupnoj fazi LE postignemo 10 golova i osvojimo 7-8 bodova....il npr. prezimimo

 

ja bih da cestitam Nikolicu sto se borio protiv vetrenjaca koliko je mogao i Kizi sto nije sjebao ono sto je nasledio....moronima iz uprave sve najgore!!!

Link to comment

Zar ih nismo dobili ove sezone 4:2 a kod njih bilo 2:2 ?

 

na brdu smo se provukli. a kod nas smo ih dobili na ludilo, iako smo gubili na poluvremenu. pri tom kod nas nema više nikoga od te četvorice pantara, lazović, škuntelar i luka.

biće iznenađenje ako ne sudi mažara a tu su nam šanse da se ogrebemo za penal ili ofsajd minimalne. jbg. nemamo uticaj u potkomisiji™

Link to comment

khm, khm,....

 

Partizan je dva puta učestvovao u Ligi šampiona, a treći plasman bi osim velikog zadovoljstva i bar tri fudbalska spektakla u Humskoj doneo zagarantovanih skoro 15.000.000 evra od UEFA.
„Liga šampiona je za klub, ali i za mene kao predsednika veliki izazov. Zadržaćemo kostur ovog tima, angažovaćemo i dva ozbiljna pojačanja da spremni uđemo u kvalifikacije. Naravno, u fudbalu nije moguće ništa garantovati, ali siguran sam da ćemo učiniti sve da Partizan ponovo bude deo elitnog evropskog društva“.

Link to comment
 

nije fer da sudi Mazic, onda svi igraci Cuke mogu da igraju u 16 rukama.....to je kao da imas 11 golmana

 

 

Jel fer da sudi Veselinovic?

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...