Jump to content
IGNORED

Удружење Плус Један


MaryPoppins

Recommended Posts

koga boli dupe za boje! neš mi se izvući na žutilo!

 

Slazem se. Koga boli uvo kako je ko partijski opredeljen? U pristojnom drustvu se takve stvari i ne pitaju a mi smo pristojno drustvo. ^_^

Link to comment
  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    74

  • MaryPoppins

    42

  • Valkyrie

    34

  • gospa buba

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

pahuljica it is. odluceno je na vanrednoj telefonskoj sednici, cim dodjemo do nekog ko ume da se bavi tehnickim poslovima na ovom forumu, okacicemo obavestenje da ga svi vide kad se loguju.

Link to comment

wtf iz pahuljica?

pahuljica je 1 krsh kafana navr zvezdare prepune klizishta. ochajna usluga, do te mere da ti jelo presedne <_<

 

ne znam zashto se mesham uopshte. po navici ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Slazem se. Koga boli uvo kako je ko partijski opredeljen? U pristojnom drustvu se takve stvari i ne pitaju a mi smo pristojno drustvo. ^_^

 ne preteruj, harpere, ima ljudi koji nas znaju :lol: 

Link to comment

nema mene tamo, može skupština i bez mene

zenturace izglasavale, znale su da neces doci... politicki si izbojkotovan

 

nista brate, ti si ko i ja, terenac. nama asov i lopata, ima ko da razmislja mesto nas!

Link to comment

pahuljica it is. odluceno je na vanrednoj telefonskoj sednici, cim dodjemo do nekog ko ume da se bavi tehnickim poslovima na ovom forumu, okacicemo obavestenje da ga svi vide kad se loguju.

ček, sad imamo situaciju. 

 

pahuljica je 1 krsh kafana navr zvezdare prepune klizishta. ochajna usluga, do te mere da ti jelo presedne <_<

 

ne znam zashto se mesham uopshte. po navici ^_^

 

beži, bubo, nemoj da vadim raid :lol: 

 

nema mene tamo, može skupština i bez mene

 

pa ne može skupština bez tebe, kad si jedan od osnivača, brale. al ovo ovako uvek biva: prvo se čeka da neko predloži, a onda kad predloži, ima amandmana :D 

 

elem, aj sad da se ne zezamo: rene se ovih dana navozao na sto strana, nije red da ga sad mlatimo i do zvezdare, preko pola grada. dajte nešto pametnije, al da to onda bude to! 

Link to comment

a možda džakarta :D? i ona je bila žrtva poplave (ili beše požar, u svakom slučaju neke nepogode), pa je i simbolika tu .

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...