Jump to content
IGNORED

Удружење Плус Један


MaryPoppins

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    74

  • MaryPoppins

    42

  • Valkyrie

    34

  • gospa buba

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajmo u Pahuljicu

 

ja imam mnogo važniji predlog za osnivače udruženja:

 

nautilus kao konsiljere PPP-a

valćira kao autorka statuta i generalno aktivistkinja, žena od energije, znanja, a ume i da potegne ako treba neki džak da se prebaci

renne čovek od akcije, uvek spreman da pomogne i nahrani, ništa mu nije teško :wub:

 

ovo je neopozivo. ja sam kraljica majka i tačka. 

de ti je ta pahuljica?

Link to comment

što se mene tiče ok je džakarta, ja i tako dolazim iz pripizdine, pa mi svejedno di ćemo, sem ako nije košutnjak. elem, po mojim sadašnjim saznanjima 2 od 3 osnivača su nam svakako iz austrougarske, pa može i to, a ima i lepu baštu i sve redom. samo da vidimo dal sad konsiljere ne treba da pređe 100 km do džakarte. u tom slučaju da ipak nađemo neko srednje rešenje. 

Link to comment

ne da mi se da čitam statut, ali vam savetujem da u njega ubacite institut zauveka, da renne ime gde da ide kad se naljuti. inače ste najebali.

Link to comment

sad smo se rasplinuli na dva topika, pa nek neko mrdžuje ovaj deo oko osnivača i lokacije. na paralelnom topiku se sad revidira predlog da bude pahuljica, pošto je na zvezdari i realno ljudima koji dolaze iz daleka, objektivno i nije sasvim zgodno. 

Edited by Queen Mother
Link to comment

ne da mi se da čitam statut, ali vam savetujem da u njega ubacite institut zauveka, da renne ime gde da ide kad se naljuti. inače ste najebali.

zezaj zezaj :)

Link to comment

sutra bismo trebali imati već oko 45000, (32000 smo potrošili u ova dva dana) plus luba reče da i kod nje ima još novca

Bravo svi mi :)

Link to comment

Mesto održavanja osnivačke skupštine i skupljanja harača

Džakarta

Vreme: od 18h

 

 

Rok za žalbe: nema

 

ja vas čekam tamo od 18h na dalje. logika je sledeća: ako neko radi do 5, može taman da stigne pravo s posla, da ne mora da misli šta će sa sobom, ako daleko živi. ko ne može u 18 ima još naredna 3 sata da nam se pridruži. kapiram da je to ok. 

 

potpisano.

pečatirano. 

zapečaćeno. 

Link to comment

samo i ovde da oglasim 

 

 

Mesto održavanja osnivačke skupštine i skupljanja harača

Džakarta

Vreme: od 18h

 

 

Rok za žalbe: nema

 

ja vas čekam tamo od 18h na dalje. logika je sledeća: ako neko radi do 5, može taman da stigne pravo s posla, da ne mora da misli šta će sa sobom, ako daleko živi. ko ne može u 18 ima još naredna 3 sata da nam se pridruži. kapiram da je to ok. 

 

potpisano.

pečatirano. 

zapečaćeno. 

 

Link to comment

Ja ne mogu nikako. Teško bih stigao (tj žena me pustila) i na našoj strani. Ovo je nemoguće. Do 18,15 sam na pregledu nekom a posle moram u igraonicu. Oprostila mi je žena što sam u subotu zbog poplava bio samo 30 minuta u igraonici na rođendanu svoje ćerke. Kad bih je sada ispalio imao bih baš problem.

 

Overavanje i tako to, sve stoji. Ako treba sala za sastanak formalni, i to može da se organizuje...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...