Jump to content
IGNORED

Удружење Плус Један


MaryPoppins

Recommended Posts

:lolol: tako nekako osim što je Eras u USA pa će morati da se piči sa Miralemom putem video konferencije.

 

 

Mogu ja video linkom da se kao sloba ukljucim pa da pomenem Miralema "onako usput". :D

Link to comment
  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    74

  • MaryPoppins

    42

  • Valkyrie

    34

  • gospa buba

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

necemo se samo jednom nalaziti :)

dok ne stigne udruzenje i racun, mozemo svaki dan da odredimo neko vreme u nekoj kafani za skupljanje para.

 

eto šta je pametna žena. :wub:

 

jel neko pitao harpera da li bi se uključio međ osnivače (il kako se to već zove)? čovek ima kilometre iskustva sa ovim stvarima, trebalo bi tu i 1 iskustvo, pored dobre volje. 

+ opet nisam pazila na času, sad uđoh u kuću, pa da pitam, da ne čitam sad markove konake: jel može nekako da se izbegne nvo prefix na koji su svi kod nas alergični :D i ubudžite negde i organizaciju i sprovođenje projekata, fundraising i takve stvari da bi moglo da se širi eventualno u nekom trenutku, da se skupljaju pare i sa strane i pomaže gde treba. a? 

Edited by Queen Mother
Link to comment

mislim da u srbiji ne mogu da raspolazu novcem sa paypala

 

skrill :)

 

moze i payoneer. i oni izdaju mastercard karticu, a rade i sa usa (za razliku od skrill-a)

Link to comment

+ opet nisam pazila na času, sad uđoh u kuću, pa da pitam, da ne čitam sad markove konake: jel može nekako da se izbegne nvo prefix na koji su svi kod nas alergični :D i ubudžite negde i organizaciju i sprovođenje projekata, fundraising i takve stvari da bi moglo da se širi eventualno u nekom trenutku, da se skupljaju pare i sa strane i pomaže gde treba. a? 

NVO prefiks je neformalni deo paketa kada želiš da budeš udruženje građana u formalnom smislu. 

 

Mi smo udruženje građana..... aaaaaa, znači nevladina...Tako to ide. Ali, suštinski, ne vidim smetnju bar u početku. Za ozbiljnije od udruženja mora se imati ozbiljnije zaleđe :)

 

Mada, pitanje je ko je trenutno nepopulariji, nevladine organizacije ili fondovi. Najveća zamerka, što se tiče javnosti (ovakve retardirane kakva je), u pogledu nevladinih organizacija se odnosi na poreklo prihodne strane, dok se kod fondova sumnja usmerava ka rashodnoj strani. 

Link to comment

moze i payoneer. i oni izdaju mastercard karticu, a rade i sa usa (za razliku od skrill-a)

 

Meni pionirka nije radila na pos terminalima, a dizanje sa bankomata je bila čista pljačka...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...