Jump to content
IGNORED

Удружење Плус Један


MaryPoppins

Recommended Posts

kupovace se, po prirodi stvari, ad hoc, a to mozda nije uvijek lako preko nvo. to kazem.

E, to ne znam, kupovina preko racuna, itd.

Osnivaci: kum vapad, zapisnicarka valkira i dr. A - cuvar okruglog pecata.

 

Poz

 

Edit: vasa, obavezno. Samo ne znam umesto koga :sad:

Edited by le petit nicolas
Link to comment
  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    74

  • MaryPoppins

    42

  • Valkyrie

    34

  • gospa buba

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne bi bilo korektno, ipak drugi ljudi vode ovu akciju. i treba delati brzo, a od petka nisam na raspolaganju 10 dana, ako išta zatreba, neću moći da pomognem sa distance.

ne bih odbio, naravno!

Edited by Грешни Василије
Link to comment

ne bi bilo korektno, ipak drugi ljudi vode ovu akciju. i treba delati brzo, a od petka nisam na raspolaganju 10 dana, ako išta zatreba, neću moći da pomognem sa distance.

ne bih odbio, naravno!

Dobro, tebe cemo proglasiti za pocasnog clana!

 

Poz

Link to comment

Лого/печат на оба писма, да се избјегну душебрижници.

 

logo moze kakav god, on ne mora da stoji u Statutu, tj. moze se skupstina ocitovati naknadno. Pecat mora biti na cilirilici i moze i na engleskom

Link to comment

e sad uđoh u kuću ne stigoh da ispratim ali vidim na fejsbuku da je udruženje PPP, možda valja razmisliti o imenu, postoje različiti objektivni razlozi za to. nautiluse, šta ti kažeš?

Edited by Queen Mother
Link to comment

ko god da bude osnivac, kako god da se bude zvalo udruzenje, sta god da radite, ja imam potpuno poverenje u vas... od mene ne ocekujte nista pametno, naravno.

kada se izorganizujete, sibnite mi broj racuna

 

ps. za troclanu komisiju predlazem rennea, Vasu i neku od ovih zenturaca sto su osmislile a za ime predlazem parapsihopatologija, ne znam sta komplikujete...

 

pps. i da nam ovo ostane za naredno vreme. trebace mnogima pomoc i u narednim godinama, a ne samo u naredne dve nedelje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...