Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

Veceras desant drzave na izmestene u hotelu Slavija u pokusaju da im se obezbedi de-luxe smestaj u Krnjaci i Zrenjaninu. A evo sta o tome ima da kaze izvesna Jasmina Ivanovic, gradski sekretar za socijalnu zastitu & kravetina i kucka, sto joj majki seljackih jebem.

 

Štab za vanredne situacije Beograda ne raspolaže sopstvenim smeštajem za evakuisane osobe. Zavisimo od dobre volje ljudi koji žele da pomognu. Brojni beogradski hoteli među kojima i hotel "Slavija" privremeno su smestili određen broj evakuisanih, nažalost, oni više ne mogu da smeštaju besplatno evakuisane osobe, jer su izdali hotelske sobe. Zbog toga je štab obezbedio za njih novi smeštaj na Paliluli, Zrenjaninu i Novom Sadu kao i prevoz. Sve dok se ne steknu uslovi za povratak svih evakuisanih u Obrenovac. Prema tome, nema razloga da se od svega toga pravi problem, jer je svakom obezbeđen smeštaj. Inače, nažalost, u hotelima u kojima su oni bili smešteni, pričinjena je veća materijalna šteta - kaže Jasmina Ivanović, sekretar za socijalnu zaštitu grada Beograda

Rekao sam ja pre neki dan da će za koju nedelju da počnu unesrećeni ljudi da smetaju, i da krenu priče kako eto, samo planduju, i što ne idu kući već. Samo sam se zajebao, jer nije trebalo ni par nedelja.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rekao sam ja pre neki dan da će za koju nedelju da počnu unesrećeni ljudi da smetaju, i da krenu priče kako eto, samo planduju, i što ne idu kući već. Samo sam se zajebao, jer nije trebalo ni par nedelja.

 

citati iz života:

 

- eh, i ja bih voleo da tako ništa ne radim, uživam u hotelima

- koliko će samo para dobiti za te straćare

- ma to cigani kradu...ma nisu samo cigani... 

- svi imaju vaške

- a oni ništa nisu radili, već čekali da im dođu dobrovoljci

Link to comment

Treba isprazniti i sportske hale, mnogo su se ti raspištoljili a treba se igrati sporta a da ne pominjemo Arenu i koncertnu sezonu koja trpi!

 

Nego pošto ovo već dugo traje sa izbeglim ljudima, koji je već dan - zar je moguće da se nije već drugog dana odredilo mesto/mesta za trajniji smeštaj i da su se očistila, sredila, okrečila pa da se ljudi sa makar malo dostojanstva smeste za naredni period... mogli su da imaju za to bukvalno hiljade dobrovoljaca i mogle su i najveće rupe da se doteraju... Gledao sam ono iseljavanje iz DIFa, čak su ih prevozili nekim od najprljavijih i najlupanijim zglobnim GSP autobusom...

Link to comment

Gledao sam ono iseljavanje iz DIFa, čak su ih prevozili nekim od najprljavijih i najlupanijim zglobnim GSP autobusom...

Kako su krenuli u smestajima..mozda bi lomili i pojeli sedista ili maltretirali sofera da su im dali bolji bus..Sta zna prljava sirotinja sta je gospocko ponasnje. Neka, nisu za bolje.

Link to comment

Nego pošto ovo već dugo traje sa izbeglim ljudima, koji je već dan - zar je moguće da se nije već drugog dana odredilo mesto/mesta za trajniji smeštaj i da su se očistila, sredila, okrečila pa da se ljudi sa makar malo dostojanstva smeste za naredni period... mogli su da imaju za to bukvalno hiljade dobrovoljaca i mogle su i najveće rupe da se doteraju... Gledao sam ono iseljavanje iz DIFa, čak su ih prevozili nekim od najprljavijih i najlupanijim zglobnim GSP autobusom...

 

Koja mesta za trajniji smeštaj? Ti kreteni nisu imali odgovarajući objekat za par stotina azilanata, probaj da zamisliš kakvi su im planovi za situaciju koja desetine hiljada ljudi ostavlja bez krova nad glavom. Njihov apsolutno jedini plan za vanredne situacije je Neće Valjda, pa kada se ispostavi da hoće valjda onda se okreću jedinom resursu koji imaju a to su mediji. Kada više ne budu imali kud iskoristiće te medije da čitavu zemlju nahuškaju protiv ovih postradalih nesrećnika. Tek nas čekaju naslovnice od kojih ćemo dobijati porive za nekontrolisanim nasiljem.

Link to comment

Živo me zanima ko će sledeći da zapeva u horu vučkih dečaka.

 

Да расправљам о томе какав је Вучићев стил на седницама владе или зашто је био у чамцу? То је бескорисно. Некад је духовито, али је углавном бескорисно. И да вам кажем – и ја бих био у том чамцу да сам председник владе. Можда не бих био у Великој Британији, али овде бих. По цену псовки. То не значи да бих и друге ствари исто радио.

Корисно је, међутим, нешто друго: да не затварамо очи пред чињеницом да нам је друштво у скоро ратном стању. Ко то не види, стварно ништа не разуме или се прави да не разуме.

Друштвеним мрежама се шире готово отворени позивина линч Мирослава Чучковића, Синише Малог, исто као што већ годинама постоје такве потернице против Биљане Србљановић, рецимо. То ради мањина, али свеједно, нећу да живим у земљи у којој је манир додатка ТВ Дневникаиз 1991. прихватљив.

 

Edited by Turnbull
Link to comment

Ko je nadahnuti umetnik?

 

Btw, neproverena informacija sa Twittera kaže da je ova bembara pripada Čučavcu. Izvor je učiteljica iz Obrenovca koja je bila solidan izvor informacija do sada.

 

BomCFHvCYAAaYBO.jpg

Link to comment

Bivši potpredsednik LDPa :lolol:

Mislim, tih 50% koji su glasali Vučića i još 15% koji su glasali fakin SPS su no comment, to ipak treba zaokružiti, ali ko su njima bili protivkandidati :isuse:

Link to comment

Izvinjavam se na prenošenju sadržaja iz đubreta, ali, znao sam da je ON kriv! ^_^

 

 

tizer-27052014-1401146317-505193.jpg

 

Ovo nije daleko od istine, Dinkić je cetralizovao finansije i mnoge prihode skrenuo u budžet a zatim po političkoj liniji raspoređivao novac.

Link to comment

Ovo nije daleko od istine, Dinkić je cetralizovao finansije i mnoge prihode skrenuo u budžet a zatim po političkoj liniji raspoređivao novac.

Bog pa Dinkić. ko će biti Duh Sveti?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...