Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

BTW, u kom svojstvu sad Dikić izdaje bilo kakve komande, kad više nije komandant žandarmerije?

 

WTF?

 

EDIT; Pročitao, komdant sektora za vanredne situacije. :isuse:

Edited by Turnbull
Link to comment

Ni "pomoćnik direktora policije" nije titula za bacanje, ako se ovako pametno koristi

 

Не знам који ће нам курац ни директор полиције,а камоли још и помоћник.Осећам да обојца имају и по заменика и по секретарицу и наравно службене аутомобиле.Каква курац криза у Србији.

Link to comment

Inače, nažalost, u hotelima u kojima su oni bili smešteni, pričinjena je veća materijalna šteta - kaže Jasmina Ivanović, sekretar za socijalnu zaštitu grada Beograda

 

Napalm.

Link to comment

na kraju će da ispadne i da su štetu u svojim napuštenim domovima sami načinili. i da je sve ovo velika opomena za njih!

 

Čekaj, pa to smo već utvrdili. Nije bilo discipline. I, tačno je i to da sve ovo jeste 1 velika opmena narodu, samo malo drugačija. 

Link to comment

http://www.6yka.com/novost/56990/ne-budite-supci.-revolucija-pocinje-davanjem-od-sebe

 

Sad. Sad ćete pokazat jeste li samo keyboard warriorsi il imate i neka muda. Rekli ste da oćete da vam netko pokaže primjerom. Ja si nemrem kupit novi auto nit ću tak brzo moć. Ali. Jebeš to, hodanje je zdravije. Uzmite nekaj bez čega u teoriji NE MOŽETE. I poklonite to nešto ljudima koji su izgubili apsolutno sve. Nije bitno u kojoj državi. Moj izbor je Bosna. Idemo se dogovorit. Ajde, ako mi se među vas tisuću javi deset ljudi koji se mogu odreć nečeg što uzimaju zdravo za gotovo i kaj su jedva stekli i puno uložili u to, smatrat ću da sam puno napravio. Javi li nas se deset takvih, ja ću poklonit svoj auto obitelji iz Bosne koja je bez svojeg ostala. Ako se nitko od vas ne javi i ispadnete šupci, onda ću si ostavit taj auto, al ću im kupit nekakav. I to je 100%.

Link to comment

Nastavak sa fb profila:

 

Do sad sam bio mio i drag, al evo jedan post u kojem neću bit.

Svim fašistoidnim imbecilima koji komentiraju sranja na indexu i slično poručujem da mi se napuše kurca. To kaj vama nije bitno kaj su nam dodatno digli porez, kaj je murija svud po gradu, a bome i državi samo zato da bi nam stisnula kaznu jer nemamo flaster u prvoj pomoći, to kaj ti za izvadit pasoš il osobnu treba mjesec dana, to kaj dižemo kredit da bi si kupili za jesti, to kaj nikakav trud nije proporcionalno vrednovan, vaš jebeni problem. Znači, pičke retardirane. 

VI STE TA GLUPA GOVNA. Vi ste taj imbecilni indoktrinirani subinteligentni dio naroda. Ja sam nepismen. Ne jebem. Imam problema sa...čekaj, svime? Iskompleksiran sam.  Ajme majko. Pa jel vi sebe čujete, retardi usrani? Čovjek pozove na to da se POMOGNE drugom čovjeku i sve kaj vi imate za reć je osobni napad? Pička vam glupa zadrta materina da vam pička materina, SVIMA vama, bez obzira na nacionalnost. Jebem vam mater. U pičku. Da. Da se razumijemo, ja se vama NISAM obratio. Puca mi kurac za vaš usrani život, za vaše žene koje si dozvoljavaju da ih se tuče i vrijeđa il koji već kurac radite s njima, za vaše muževe s kojima ste nesretni, za vaše jadne poslove i jadne živote. Kad čovjek pozove da se napravi dobro djelo, il šutiš ko pička koja jesi, ili napraviš nešto. Ne tražiš izgovore, ne tražiš razloge, a pogotovo tog čovjeka ne napadaš zato kaj nemaš kaj drugo u životu radit, bijedo ljudska.

Al kužite, vama se nikaj u životu nije promijenilo, pičke. A eto, mi svi imamo malo bolji osjećaj povezanosti, bliskosti. Nama se nekaj događa, a vi sjedite doma usrani ko grlice i serete po stvarima koje ne razumijete i ljudima koje ne poznate. Vi ste ta oportuna govna koja neće napravit ništa. Oni koji ne izađu na ulice kad je potrebno. Oni koji ne da ju susjedu kad je u problemu. Oni koji se mrze s čitavom obitelji radi komadića zemljišta na jebenom Krku ili negdje u Dalmatinskoj Zagori. I zaslužujete to. Zaslužujete svoj isfrustrirani, jadni, napuhanim egom optočeni nesigurni život. 

I samo vi serite. I svaki put kad napišete rečenicu sranja, zamislite si tisuće dignutih srednjih prstiju u svom smjeru i stakleno-božanski glas koji vam govori "jebi si mater, nebitan si". Jer to je upravo onoliko koliko ste sad bitni. Nimalo.

Smećad.

Samo da nadodam - izumiruća ste vrsta. Dolaze nove generacije koje nećete moć sam tak indoktrinirat. I sve vaše želje i priče o zavadi će otić u tri pičke materine s vama. Predugo to traje, al ne živite vječno. A mali ste i tupi, na nivou birtaških kavgadžija. Neće proć puno vremena prije nego kaj ćete se finalno pozdravit sa životom, a neki zdraviji ljudi preuzet vaše mjesto.

 

 

 

Drito Konj

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...