Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

a jbg, ne znam kako to izgleda u obrenovcu na terenu. gradsa opština samo učestvuje u odbrani, nadležnosti glavne su u gradu i ostalim institucijama. malo j drugsčije fsktički u prigradskim opštinama ali su formalne nadležnosti iste i na vračaru i u lazarevcu.

 

jedino što obrenovac ima jkp koje je po planu odbrane od poplava ima mogućnost da učestvuje.

 

sve u svemu gradu je potrebna preciznija definicija šta u vanrednim situacijama rade opštinski štabovi.

Link to comment

a jbg, ne znam kako to izgleda u obrenovcu na terenu. gradsa opština samo učestvuje u odbrani, nadležnosti glavne su u gradu i ostalim institucijama. malo j drugsčije fsktički u prigradskim opštinama ali su formalne nadležnosti iste i na vračaru i u lazarevcu.

 

jedino što obrenovac ima jkp koje je po planu odbrane od poplava ima mogućnost da učestvuje.

 

sve u svemu gradu je potrebna preciznija definicija šta u vanrednim situacijama rade opštinski štabovi.

 

svaka cast. objasnio si kao da si politicar.

Link to comment

a jbg, ne znam kako to izgleda u obrenovcu na terenu. gradsa opština samo učestvuje u odbrani, nadležnosti glavne su u gradu i ostalim institucijama. malo j drugsčije fsktički u prigradskim opštinama ali su formalne nadležnosti iste i na vračaru i u lazarevcu.

 

jedino što obrenovac ima jkp koje je po planu odbrane od poplava ima mogućnost da učestvuje.

 

sve u svemu gradu je potrebna preciznija definicija šta u vanrednim situacijama rade opštinski štabovi.

 

Cijenim da su nejasne ingerencije jedini razlog zašto Čučković prvog dana nije pušten niz Kolubaru.

Link to comment

У ствари можда је и небитно. Мени ће више значити срдачно опхођење његових суграђана кад га виде/дођу под прозор

Link to comment

У ствари можда је и небитно. Мени ће више значити срдачно опхођење његових суграђана кад га виде/дођу под прозор

nece se taj vracati u Obrenovac...

Link to comment

pa bio tamo i Toma i Vučić pred kataklizmu, bio i Mali.... valjda je jasno da je Cucko političar kalibra 'uvek zovnem onog iznad da znam šta radim', ne bi džabe imao onolike upravne odbore zataknute za pojas do sada.... cenim da je bilo tu zivkanja za savete i preporuke....

Link to comment

opaaa. Blic dobio dnevnu zapovest.

samo me zanima od čega je pekao rakiju u maju. možda pravi dobru jagodovaču ili trešnjevaču.

...

 

Predsednik Tomislav Nikolić uz rakiju i pečenje proveo je vikend u Bajčetini dok je Srbija plivala u vodi, saznaje „Blic“. Ali to želi da sakrije.

 

 

„Tendenciozni“ volonteri sa beogradskog Ušća: Predsedniče, gde si bio za vikend

Kako nam je otkrio jedan od saradnika predsednika, Nikolić je još u petak po podne stigao u Bajčetinu.

 

- U subotu od ranog jutra je pekao rakiju „tomovaču“, a u nedelju je bilo posebno slavlje jer je imao neke vrlo važne goste. Ražanj se pušio tokom čitavog jutra - otkriva naš izvor.

 

...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...