Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

Nou. Pojacano prisustvo Velje ministra i ostalih koji nam objasnjavaju sta je sve postignuto i spreceno. Vucic postaje veznik jer ga ubacuju gde treba i ne treba...

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

opaaa. Blic dobio dnevnu zapovest.

samo me zanima od čega je pekao rakiju u maju. možda pravi dobru jagodovaču ili trešnjevaču.

...

 

Predsednik Tomislav Nikolić uz rakiju i pečenje proveo je vikend u Bajčetini dok je Srbija plivala u vodi, saznaje „Blic“. Ali to želi da sakrije.

 

 

„Tendenciozni“ volonteri sa beogradskog Ušća: Predsedniče, gde si bio za vikend

Kako nam je otkrio jedan od saradnika predsednika, Nikolić je još u petak po podne stigao u Bajčetinu.

 

- U subotu od ranog jutra je pekao rakiju „tomovaču“, a u nedelju je bilo posebno slavlje jer je imao neke vrlo važne goste. Ražanj se pušio tokom čitavog jutra - otkriva naš izvor.

 

...

 

znaci ode toma, ode velja i sve je ok :)

 

vrh!

Link to comment

opaaa. Blic dobio dnevnu zapovest.

samo me zanima od čega je pekao rakiju u maju. možda pravi dobru jagodovaču ili trešnjevaču.

:lolol:

Jel može Toma poslati bar vojsku u Blic? :cry:

Link to comment

onda su politicari srocili. konfuzno, ali odlicno izgleda u smislu da uvek moze ono niko nije odgovoran.

i dalje ne kapiram. ono što hoću da kažem da ne može čučković da bude sam kriv jer ima ljudi iznad njega

Link to comment

Zajebana je Čučkova pozicija. Nečija glava će morati da se zakotrlja™ zbog Obrenovca.

 

edit: Kad sam već više puta kritikovao Ješića - za ovo što je uradio u Sremu, svaka čast. Doktor u odnosu na ove diletante. 

Edited by Yoda
Link to comment

opaaa. Blic dobio dnevnu zapovest.

samo me zanima od čega je pekao rakiju u maju. možda pravi dobru jagodovaču ili trešnjevaču.

.....

 

zar nije mogao da prepeče šljivovicu i dobije tomovaču ?

Link to comment

opaaa. Blic dobio dnevnu zapovest.

samo me zanima od čega je pekao rakiju u maju. možda pravi dobru jagodovaču ili trešnjevaču.

...

 

Predsednik Tomislav Nikolić uz rakiju i pečenje proveo je vikend u Bajčetini dok je Srbija plivala u vodi, saznaje „Blic“. Ali to želi da sakrije.

 

 

„Tendenciozni“ volonteri sa beogradskog Ušća: Predsedniče, gde si bio za vikend

Kako nam je otkrio jedan od saradnika predsednika, Nikolić je još u petak po podne stigao u Bajčetinu.

 

- U subotu od ranog jutra je pekao rakiju „tomovaču“, a u nedelju je bilo posebno slavlje jer je imao neke vrlo važne goste. Ražanj se pušio tokom čitavog jutra - otkriva naš izvor.

 

...

to bilo još juče, kasniš

Link to comment

zar nije mogao da prepeče šljivovicu i dobije tomovaču ?

mogao je pod uslovom da je iz nekog debilnog razloga čuvao meku od novembra.

Link to comment

i dalje ne kapiram. ono što hoću da kažem da ne može čučković da bude sam kriv jer ima ljudi iznad njega

 

problem je u tome što će oni koji jesu krivi odlučivati o tome ko je kriv. a oni su već odlučili, kriva je priroda, desilo se, nismo imali sreće sa kišom, milongodišnje vode etc...to što smo svi, kao građani, znali nekoliko dana ranije da dolazi ciklon i što je najavljeno da će biti ogromnih padavina i što logika nalaže da velike padavine u kombinaciji sa neodržavanjem nasipa i odbrane logički dovode do poplave....pa to nema veze.

 

svi preduslovi za katastrofu su bili tu i svi podaci dostupni par dana ranije čak i građanima. a to znači da su bili dostupni i onima koji treba da reaguju. nisu uradili ništa. što se mene tiče, to je dovoljno da "vise". a inače, gade mi se kao nikada do sada. pa jbt. novine su objavljivale podatke o tome gde može biti kritično i to su upravo mesta koja su pogođena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...