Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

biće da je hotel u priči 'čist' i da je dogovor tj. njihova ponuda da ljudi budu tamo do 7 dana, ali da je neko od slepaca iz grada ladio jaja prvih 4-5 dana pa je onda 6. dana potražio 'alternativni smeštaj'... ipak je neneralno očekivati da budu smešteni u hotelu kad je očigledno da grad to neće da plaća...

 

Obrenovčani, evakuisani iz poplava i smešteni u hotel "Slavija", ogorčeni su i zato što im je za premeštanje rečeno noć pred polazak.
 
- Svi smo znali da je ovo samo privremeni smeštaj, ali nisu morali na ovaj način to da saopšte ljudima. Ipak, bitno je da neće biti na ulici - priča Jelena Smiljanić, menadžer hotela "Slavija".

 

 

 

Evo linka ka Blic strani - ima fotografija te štete od "100.000€" kao i video iz onog užasa u Krnjači... (ali koji je Vesić car kad je odvalio 100k štete)

 

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/468869/OCAJ-Obrenovcani-Nemojte-opet-da-nas-selite-Vesic-Bune-se-oni-u-hotelima-a-sta-je-sa-ljudima-u-halama

Link to comment

Neću da branim nikoga, pogotovo ne ovog što traži 100 000 evra za štetu - no comment.

 

Ima nekoliko slika na Blic sajtu, s kojim ne možeš da stekneš utisak o svim 400 ljudi koji su tu bili. Ali one koji su pravili nered svakako treba istjerati, jer to nije odgovor na gostoprimstvo hotela ma kakav on bio prije dolaska. Ovako su SVI na gubitku zbog nekolicine!

 

Ako neces da branis ovog gada onda nemoj. Sta ima on da kenja o steti koja je napravljena hotelu? Ima li taj hotel sopstveni menadzment i zasto je taj isti menadzment negodovao zbog nacina na koji je ljudima noc pre isterivanja receno da moraju da napuste hotel? I zasto im je receno noc pre isterivanja ako je Vesic po sopstvenom priznanju nedelju dana unapred znao da ce biti iseljeni? Zasto u tih nedelju dana nisu poslate ekipe da makar malo upristoje ovaj kolektivni smestaj? Zasto ljudima nije receno da ce tu biti nedelju dana i gde ce biti preseljeni pa ako imaju nesto protiv da imaju nedelju dana da se snadju na neki drugi nacin?

 

To je, bre, Goran Vesic, covek koji bi bebi iz ruku oteo lizalicu ako bi mogao da je proda za sto dinara. Ne mogu da verujem da je neko od jednog takvog notornog lazova i bitange popusio pricu o 100.000 evra stete.

Link to comment

^^

 

Možda će sad gradski menadžer da fakturiše 100K za čišćenje hotela od lutaka, sardina i slično, tj., verovatno hoće.

Edited by Anonymous
Link to comment

475195_hotel-slavija-14v-foto-promo-11_i

 

Ovo steta?!? Neko dete bacilo dve lutke na pod i iscepalo papir. Sta je trebalo raditi sa detetom? Vezati ga za radijator?

 

 

 

^^

 

Možda će sad gradski menadžer da fakturiše 100K za čišćenje hotela od lutaka, sardina i slično, tj., verovatno hoće.

 
Ne sumnjam 
Edited by ficfiric
Link to comment

Evo linka ka Blic strani - ima fotografija te štete od "100.000€"

 

Ali ja jebeno ne mogu da verujem kakvi su to dripci. Svu ovu "stetu" sa slike jedna spremacica ocisti za jedno prepodne.

Link to comment

Ali ja jebeno ne mogu da verujem kakvi su to dripci. Svu ovu "stetu" sa slike jedna spremacica ocisti za jedno prepodne.

 

znas ti kolko naplacuju spremacice these days?

Link to comment

^^

 

Možda će sad gradski menadžer da fakturiše 100K za čišćenje hotela od lutaka, sardina i slično, tj., verovatno hoće.

 

Ti si izgleda najmudriji od svih nas ili najbolje poznajes Vesica.

Edited by harper
Link to comment

Ja moram da se skinem sa foruma (ove Vuciceve pobacaje od medija i ne gledam) i da otputujem negde na par dana. Dobijam u naletima uzasan poriv da ubijem nekog a znam kako se budemo kalendarski vise odmicali od poplava da ce biti sve gore i gore. Ovoliku kolicinu bahatosti politickih gnjida prema najugrozenijim gradjanima mislim da nikada u zivotu nisam video.

Edited by harper
Link to comment

ja sam više začuđen da Vesić u nastavku ovog za 100.000€ nije dodao i "imate tu dosta cigana, a znate kakavi su oni...", čisto da poentira    :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...