Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

9 minutes ago, barrcode said:

evo 1 srećnog čoveka koji je obavio nešto što je odavno naumio. 

 

 

 

On se tako ponasa zato sto jos uvek "nije obavesten", a ovaj Koreja sastanak je ranije "dogovoren"

 

Inace svako javno pojavljivanje od kada je rat poceo ne odaje utisak coveka koji je glavni i odgovorni za veliko stradanje, nije normalan jednostavno

Neki dan mu se nije svidela ona budala jer ga nije ispreskakao pitanjima

Edited by villiem
  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, dùda said:

Kad su ljudi ovde (zatekla me ova vest u društvu) ovoliko besni, mogu misliti kako je Rusima, tj mislim velikoj većini Rusa.

Mislim da su oni davno shvatili da taj bes treba zatomiti da ne bi bilo zdravstvenih i inih problema.

 

Još onda kad je u '22 u nekom malom strahiću od naroda rekao ''Neće biti mobilizacije za ovaj moj boutique rat'' da bi je onda 6 mjeseci kasnije uveo, bez ikakvih reperkusija iz naroda, bilo mi je jasno da je ruski narod nepovratno umro kao politički subjekt.

 

Jedino da se neki od njegovih warlordova odluči na neku mesijansku akciju na pametniji način od Prigožina, ali to je što se istorije tiče entropija, nestrukturirana slučajnost tipa danas si Indira Gandhi diktatorica Indije sutra si leš.

Edited by Roger Sanchez
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Roger Sanchez said:

bilo mi je jasno da je ruski narod nepovratno umro kao politički subjekt.

:isuse: 

 

BTW, inace moze i povratno da se umre?

  • +1 1
  • -1 3
Link to comment
5 minutes ago, Roger Sanchez said:

To je rekao prije par dana, popio je spice-coffee negdje u Moskvici pa nehotice prorekao

Nema potrebe da popije, covek je jednostavno fasista u krvi.

  • +1 3
Link to comment
28 minutes ago, б1lme3 said:

ja mu najiskrenije  zavidim

 

 

 

 

osecam se kao da me neko osamrio i pljunuo istovremeno

 

nije se desilo nista neocekivano, naprotiv, ali zbog toga je jos i gore.

kad covek dozivi neki lom na licnom planu, to boli jako, ali si u stanju da se sa tim boris na ovaj ili onaj nacin

 

sve ovo sto se desava oko nas, od srbije, preko jebenog "regiona", pa na kraju krajeva na celoj planeti me tera samo da se osecam nemocno, manji od zrna peska i apsolutno nesposoban da bilo sta u tom smislu promenim

 

zato bih jako voleo da svet vidim nekim drugim ocima, ali jbg ocigledno mi nije sudjeno

Ovo je nesto sto i mene muci vec jako dugo. Maltene mi dodje da placem za onim vremenima kad je vlast preko medija namerno ulepsavala stvari. Ne mislim da svet ide gore nego pre 10 ili 50 godina, jednostavno se samo takve vesti salju u etar.

 

28 minutes ago, dùda said:

Neće kratkoročno.

 

Kad su ljudi ovde (zatekla me ova vest u društvu) ovoliko besni, mogu misliti kako je Rusima, tj mislim velikoj većini Rusa.

Svaka diktatura deluje najjace pre samog pada. Retko ko zaista predvidi kad ce da se provali taj bes koji kipi u ljudima.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, villiem said:

Inace svako javno pojavljivanje od kada je rat poceo ne odaje utisak coveka koji je glavni i odgovorni za veliko stradanje...

Ovde negde je, mozda, kljuc, vecita ruskatm nepoznanica: u sistemu, drustvu koje je ocigledno setovano da ne moze da funkcionise bez jakog, ma i prividno lidera, mi, niko danas ne zna ni u naznakama strukturu moci unutar vladajuce elite :isuse: 

Ima onoliko na prvi pogled neuobicajenih stvari: cinjenica da je 1 ogavan lik poput Sojgua, jos uvek na svom mestu posle 2 godine ruskog prakticno neprekidnog niza neuspeha - sa ruske tacke gledista - u Ukrajini.

Takvih primera ima jos i nemoguce ih je objasniti samo poslovicnom ruskom inercijom, javaslukom...

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

Moguce je da smo u nekoj 2000. vidis da je ovaj u totalnoj paranoji i likvidira i truje sve oko sebe

Bordzija Pendzer Bananov

Link to comment
4 minutes ago, Roger Sanchez said:

Nego šta, jednom umreš pod Slobom i nije ti dosta, ubiješ onog ko ti je dao CPR i još jednom umreš pod Vučićem, ali jače.

'Ajde bre sjasi vec jedno sa Srbije iskompleksirana purgerska...

  • +1 3
  • Haha 5
  • -1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...