Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Jezivo, uzasno mi zao coveka. Secam se snimka iz aviona kad su se on i zena vracali u Rusiju. Delovali su cak dobro raspolozeni, a moj je utisak bio negde na liniji "valjda znaju sta rade".

  • +1 7
  • Tužno 1
Link to comment

A događa se još i gore: čovek se taman spremio na put u Kislovodsk-tu stranac zažmiri prema Berliozu-reklo bi se, sitan poduhvat, kad ni to ne može da ostvari, jer se, neznano zašto, odjednom oklizne i podleti pod tramvaj.

 

 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Mislim da je ovo bilo neizbežno, ali nije slučajno da se desilo baš sad, ovo je poruka od Putina (i za domaću i za stranu javnost) da nema skrupula i da je spreman na sve.

Link to comment
4 minutes ago, Jeremija said:

Mislim da je ovo bilo neizbežno, ali nije slučajno da se desilo baš sad, ovo je poruka od Putina (i za domaću i za stranu javnost) da nema skrupula i da je spreman na sve.

 

Putin je kriv za smrt preko 200000 ljudi od proshle godine, a ubistva i trovanja je radio i ranije.

Sad dal je ovo bilo komandovano ubistvo bas sad ili je samo bilo pitanje dana od kad su ga premestili, uzasno je u svakom sluchaju. Kud se i vracao kad je vec jedva ziv ostao...

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Roger Sanchez said:

Veliki nam je to svima šok, jer do sada nije bio :unsure:

 

Masovni ubica, nedostizan pravdi

 

Mozda, ipak, uzalud prica o istoriji

Link to comment

Rekao bih da to treba prevesti s rječnika mafijaških nedjela, jer je mafijaški jezik taj u kojem Putin opći kad nije Vojislav Šešelj, i da ovo, ako nije bio jednostavno neplanirani višak zlostavljanja, treba protumačiti tako da Don Putin tvrdi pazar za one novinare koje drži, tipa Evan, konkretno podvlačeći ovime da želi da mu vrate onog berlinskog atentatora do kojeg mu je trenutačno jako stalo.

  • +1 1
Link to comment

kad je spoljasni neprijatelj na granicama i preti komadanjem vekovne ruske teritorije, car nema drugog izbora nego da se nemilosrdno bori sa unutrasnjim neprijateljima 

 

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Meni nikada nije bilo jasno sto se posle onog lecenja od trovanja, vratio u Rusiju????

Mozda zato sto je lako biti opozicija Putinu van Rusije?

 

Onako, komfornotm...

Link to comment

Strecnulo me. Ono, znas kakav je rezim u pitanju, al ipak...

 

I, nekako, umro je u borbi, sa cistom biografijom, nije od onih drugih gde mozes da kazes "to je obracun u okviru mafije" kao deo sistema. 

 

Meni nije bio simpatican jer meni se uvek pali crvena lampica kada se politicko vodjstvo gradi iskljucivo na "anti-korupciji"  kao ne-ideoloskoj javnoj platformi iza koje se uvek skrivaju drugaciji motivi. 

 

Navalni je, ipak, naizgled bio drugaciji, i Putin je stvorio heroja-mucenika cija ce ga senka mnogo vise politicki kostati nego ziv u zatvoru.

 

  • +1 9
Link to comment

prisetimo se da je po hierarhiji sledeći zatočeni opozicionar Vladimir Kara-Murza, onaj koga je Vulin prisluškivao i zbog toga od putina dobio medalju. 

Kara-Murzu, inače takođe više puta trovanog, čeka slična sudbina.

  • +1 7
  • Tužno 1
Link to comment
×
×
  • Create New...