Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

2 minutes ago, namenski said:

Ostavi se ti namenskog nego iskoristi priliku da (po) nesto i naucis.

A jos se vise ostavi prepricavanja iz 3 ruke Putinovih i ostalih Duma baljezganja i sopstvenih smatranja :isuse: na te i slicne teme...

 

A sad me se mani, nemam stvarno ni vremena ni zivaca, a ni stomaka... ;)

Prvo i osnovno nemam ja tebe sta da ostavljam ti si prvi odgovorio na moj post. Ti si poceo. Mozes da ucenjem da krenes od toga. Sto se vremena, zivaca i stomaka tice posebno ovog poslednjeg seti se samo bljuvotina sta si pisao o Budanovu. Ti ces nekome nesto da pricas o ucenju i bljuvotinama.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
13 minutes ago, 3opge said:

onda hitlera treba jos vise da vole, koliko je tek on ruskih martira proizveo.

'Ajde izbrisi ovaj najblaze receno moronizam, ako je i od tebe mnogo je gadno...

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ha ha, neka pitaju kineze kako njima ide, jer kinezi sve ovo rade odavno - i šta je rezultat. Preko 300 miliona korisnika VPNa (koji uvek nadju način da zaobiđu firewall)...

Link to comment
12 hours ago, Spooky said:

Ha ha, neka pitaju kineze kako njima ide, jer kinezi sve ovo rade odavno - i šta je rezultat. Preko 300 miliona korisnika VPNa (koji uvek nadju način da zaobiđu firewall)...

 

kinezima ide jako dobro kontrola interneta i nema sanse da ima 300 miliona vpn korisnika.

  • Hvala 1
Link to comment
On 4. 10. 2023. at 11:30, vememah said:

Vest o ovome državne agencije RIA novosti:

https://ria.ru/20231003/vpn-1900174800.html (na ruskom)

 

.

 

Zanimljivi su komentari , na drzavnoj agenciji.. pobednik po lajkovima,   Bolje  sebe da blokiraju...

 

 

Koliko sam shvatio ovo je usmereno na Meta platforme  ukrajinske glavne izvore medijske , i sajtove tipa VOA.

 

Rusi koriste znacajno vise VPN  ne zbog instagrama, iako i zbog njega, vec zbog toga sto je pristup ogromnom broju zapadnih sajtova onemogucen, velika vecina njih nema nikakve veze s politikom, i nije ih zabranio RSKN , vec je to deo kancelovanja Rusije.  Mislio sam da sam banovan na voxu, odlicna kosarkaska sekcija,  pre par godina, dok nisam usao sa VPN. Streaming servisi, cak ni na jebeni HOUZZ nemam pristup bez VPN, i stotine sajtova gde nikako ne ocekujes tako nesto...

 

Ti idioti ni tg nisu uspeli da blokiraju , samo su se izblamirali...na kraju je neko shvatio da je to cak njima na stetu...

 

 

.

Edited by barba
  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, barba said:

 

.

 

Zanimljivi su komentari , na drzavnoj agenciji.. pobednik po lajkovima,   Bolje  sebe da blokiraju...

 

 

Koliko sam shvatio ovo je usmereno na Meta platforme  ukrajinske glavne izvore medijske , i sajtove tipa VOA.

 

Rusi koriste znacajno vise VPN  ne zbog instagrama, iako i zbog njega, vec zbog toga sto je pristup ogromnom broju zapadnih sajtova onemogucen, velika vecina njih nema nikakve veze s politikom, i nije ih zabranio RSKN , vec je to deo kancelovanja Rusije.  Mislio sam da sam banovan na voxu, odlicna kosarkaska sekcija,  pre par godina, dok nisam usao sa VPN. Streaming servisi, cak ni na jebeni HOUZZ nemam pristup bez VPN, i stotine sajtova gde nikako ne ocekujes tako nesto...

 

Ti idioti ni tg nisu uspeli da blokiraju , samo su se izblamirali...na kraju je neko shvatio da je to cak njima na stetu...

 

 

.

 

fenomenalni torretnt rutracker je blokiran ima sigurno preko 5 godina. mislim da su vec tada ljudi sa ruskog govornog podrucja poceli masovno da koriste vpn servise

Link to comment
6 hours ago, banecare1 said:

 

fenomenalni torretnt rutracker je blokiran ima sigurno preko 5 godina. mislim da su vec tada ljudi sa ruskog govornog podrucja poceli masovno da koriste vpn servise

 

ja sam ga koristio do početka rata u ukrajini, od tada rutracker no more. tj radi i dalje ali ja tamo više ništa ne nalazim a kopam samo muziku. 

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

 

ja sam ga koristio do početka rata u ukrajini, od tada rutracker no more. tj radi i dalje ali ja tamo više ništa ne nalazim a kopam samo muziku. 

 

ne znam za muziku, ja i dalje audiobooks, serije i filmove nalazim kao pre.

Link to comment
×
×
  • Create New...