Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

1 minute ago, Roger Sanchez said:

Neće ga koštati apsolutno ništa

 

Moj je utisak drugaciji.

Navalni je bio popularan. Njemcov, recimo, to nije bio.

Link to comment
14 minutes ago, Eleniko said:

živimo najgori od svih svetova ikada.

 

nije ovako izgledalo kad sam bio dete, to je bilo dosta davno 

 

 

Ja bih rekao da je ovo modus operandi u Rusiji od kako je sveta i veka, dovoljno se setiti Staljinovih čistki kao najočiglednijeg primera. Jedino se o tome nije pričalo ranije, da se ovo dešavalo pre 50 godina, o smrti Navaljnog bismo saznali u oktobru recimo.

 

Jeziva zemlja za bilo kakvo drugačije političko mišljenje i viđenje, bila i ostala. I generalno vrlo surova.

  • +1 9
Link to comment

Kad je likvidirao Prigožina i Utkina bilo je jasno da pored rata u Ukrajini kreće i rat sa neistomišljenicima. Na žalost, ovakav ishod se mogao očekivati. Tuga jedna, inače je kaznu služio gotovo na Arktiku, od tamo nema povratka.

 

@Ayatollah To je karakteristično za sve diktature, ne samo za Ruse. Sjetimo se Kašogija npr

Edited by Jesper23
  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, copkillah said:

 

da li postoji šansa da nešto ipak ne shvatiš bukvalno?

 

ja mu najiskrenije  zavidim

 

 

 

 

osecam se kao da me neko osamrio i pljunuo istovremeno

 

nije se desilo nista neocekivano, naprotiv, ali zbog toga je jos i gore.

kad covek dozivi neki lom na licnom planu, to boli jako, ali si u stanju da se sa tim boris na ovaj ili onaj nacin

 

sve ovo sto se desava oko nas, od srbije, preko jebenog "regiona", pa na kraju krajeva na celoj planeti me tera samo da se osecam nemocno, manji od zrna peska i apsolutno nesposoban da bilo sta u tom smislu promenim

 

zato bih jako voleo da svet vidim nekim drugim ocima, ali jbg ocigledno mi nije sudjeno

  • +1 6
Link to comment
21 minutes ago, Roger Sanchez said:

Neće ga koštati apsolutno ništa

Neće kratkoročno.

 

Kad su ljudi ovde (zatekla me ova vest u društvu) ovoliko besni, mogu misliti kako je Rusima, tj mislim velikoj većini Rusa.

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, б1lme3 said:

ja mu najiskrenije  zavidim

 

 

 

 

osecam se kao da me neko osamrio i pljunuo istovremeno

 

nije se desilo nista neocekivano, naprotiv, ali zbog toga je jos i gore.

kad covek dozivi neki lom na licnom planu, to boli jako, ali si u stanju da se sa tim boris na ovaj ili onaj nacin

 

sve ovo sto se desava oko nas, od srbije, preko jebenog "regiona", pa na kraju krajeva na celoj planeti me tera samo da se osecam nemocno, manji od zrna peska i apsolutno nesposoban da bilo sta u tom smislu promenim

 

zato bih jako voleo da svet vidim nekim drugim ocima, ali jbg ocigledno mi nije sudjeno

Ok, zajebao sam se - izvini. Nije da nema ovde onakvih koji bi ovo napisali bez sarkazma.

Edited by dragance
Typo
  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Jesper23 said:

Kad je likvidirao Prigožina i Utkina bilo je jasno da pored rata u Ukrajini kreće i rat sa neistomišljenicima. Na žalost, ovakav ishod se mogao očekivati. Tuga jedna, inače je kaznu služio gotovo na Arktiku, od tamo nema povratka.

 

@Ayatollah To je karakteristično za sve diktature, ne samo za Ruse. Sjetimo se Kašogija npr

 

Mene je asociralo na Djindjica.

Sa Prigozinom je bilo who cares.

  • +1 3
Link to comment

Čovek je bukvalno nevin nastradao. Osuđen je na pravdi boga, nije trebao ni dana da provede u zatvoru, a ne da umre u sibirskom kazamatu. Strašno. 

  • +1 8
Link to comment
2 minutes ago, Mel said:

 

Mene je asociralo na Djindjica.

Sa Prigozinom je bilo who cares.

Žao mi je Nevaljnog, ali za Zoranom me srce boli. Mislim da je kod nas bilo mnogo bolnije, naziralo se svjetlo na kraju tunela i onda su ga govna ugasila.

  • +1 2
Link to comment
×
×
  • Create New...