Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Pa i tu imas skorasnji slucaj.

Jebi ga, katalonski ministri i potpredsednik krsili zakon, moraju u zatvor.

Ne, problem je sto ti ne vidis razliku izmedju slobode govora gradjana, i slobode govora strane drzave koja krsi slobodu govora gde stigne. Jos bolje je sto se redovno brines mnogo vise za RT nego slobodu govora NVO ili gradjana...

Link to comment

Da, kao sto ne bi bilo Pridnjestrovlja, Sev. Osetije i Abhazije - sve zauzeto pre Kosova.

 

ne vidim da je te teritorije iko priznao u međunarodnoj zajednici, za razliku od Kosova

Link to comment

Zaboravio si EU. I to je veliki politicko-ekonomski cinilac koji vremenom isto tako nece tolerisati uljeze u susedstvu i to sa dobrim razlogom kao i Rusija. NATO je tu samo prelazna forma - posebno ako se odnosi sa US budu dalje pogorsavali.

Kad bude sposobna da samostalno donosi političke odluke sa bezbednosnim implikacijama, i pri tome ima puni legitimitet (to je još uvek upitno), onda ću je i pominjati.

 

Za sad je dovoljno o tome rekla Vickey Nuland.

 

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Pa sad da li je primer Ruske hipokrizije to sto ne priznaju Kosovo a okupirali su Krim?

 jeste, niko ovde ne brani Ruje

 

 

pa ne, nego je poredjenje manjkavo

 

Moguće. Bottom line, okupiraš deo tuđe teritorije - ti si good guy.

Ruje to urade - optša osuda i sankcije.

Link to comment

 jeste, niko ovde ne brani Ruje

 

 

 

Moguće. Bottom line, okupiraš deo tuđe teritorije - ti si good guy.

Ruje to urade - optša osuda i sankcije.

 

Gde, u Srbiji? Na forumu? Ti misliš da sam npr ja oduševljen što je sa Kosovom sve ispalo kako je ispalo? Poenta da ne možeš to da radiš a još da naturaš kako je to neupitno 1 "odbrana" (bilo čega - interesa, ljudskih prava, itd) i da postoji razlog zašto je to sasvim "normalno".  

Edited by MancMellow
Link to comment

Ne, problem je sto ti ne vidis razliku izmedju slobode govora gradjana, i slobode govora strane drzave koja krsi slobodu govora gde stigne. Jos bolje je sto se redovno brines mnogo vise za RT nego slobodu govora NVO ili gradjana...

 

Bio sam u krivu, ipak se vracamo na "a sta vi radite crncima?" argument.

 

Sta je to sloboda govora gradjana u konkretnom smislu? Kako se to konkretno manifestuje medijski?

Link to comment

Bio sam u krivu, ipak se vracamo na "a sta vi radite crncima?" argument.

 

Sta je to sloboda govora gradjana u konkretnom smislu? Kako se to konkretno manifestuje medijski?

Ne, nego prost princip - imas prava koja i sama drugima priznajes.

Link to comment
  • Krošek pinned this topic
  • Krošek unpinned this topic
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...