Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

sad razumem problem al nisam siguran da sam strucan za to posto poridz izbegavam. nije da ne znam kako izgleda doduse... ja sam svojoj majci pokusavao da objasnim da to treba da se kuva na sta je ona odgovorila da se to nase ne kuva i da ja nemam pojma. cini mi se da ona poridz positovecuje s muslijem, tako mi izgledalo. a opet, mozda to zaista nije kao ovaj ovde. mislim da bi neko strucniji morao da presudi. 

 

herkules! carevi  :s_w:

Link to comment

sad razumem problem al nisam siguran da sam strucan za to posto poridz izbegavam. nije da ne znam kako izgleda doduse... ja sam svojoj majci pokusavao da objasnim da to treba da se kuva na sta je ona odgovorila da se to nase ne kuva i da ja nemam pojma. cini mi se da ona poridz positovecuje s muslijem, tako mi izgledalo. a opet, mozda to zaista nije kao ovaj ovde. mislim da bi neko strucniji morao da presudi. 

 

herkules! carevi  :s_w:

pa da, mislim chak da je herkules ime brenda, ovsenih pahuljica, i da se reklamirao da su balerine baljshoj teatra snazne, jer jedu herkules. tamo su me nauchili da skuvam, metem suvog grozdja, narendam jabuke. ovo kako se kod nas jede je patnja za koze. tim pre shto prehrambena ekipa i inache kaze da se ono shto u ovsu valja oslobadja tek kad se skuva :)

Link to comment

obozavam ovsene na sve moguce nacine: i pahulje, i celo zrno, i bez icega, i s ponecim, i sa puno svega, kuvane, hladne, tople, bas volim.

 

 

gledala sam nagradjeni recept s nekog poridz takmicenja u skotskoj: ovsene se kuvaju u posoljenoj vodi dugo i mesaju, to je sve. kad se servira odozgo ko voli swirl of honey i malo hladnog mleka. 

Link to comment

čekaj, poridž beše ono iz Olivera Tvista?

 

jeste. jedan od najcescih dorucaka uz tost. cak ga prodaju bas kao i tost ujutro uz kafu za poneti u starbaksu i slicnim radnjama. topao, naravno. 

Link to comment

Mnogo mi to bre upeglano i namunjeno...

 

....shit has hit the fan...

to! ne verujem kako kuva zena koja tako izgleda (ne izgled kao takav, vishe stav). isto ko ona ana ugarkovic. ja to ne bih probala :lolol:

Link to comment

preterujete vas dvoje.

šta to znači da lepe ženske nisu kvalifikovane za kuvanje? predrasude.

mimi jeste :wub:  ali je i mama 5,8 dece, piše kuvare i drži školu kuvanja u medoku u francuskoj.

lepo se slika jer joj je muž fotograf -_-

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...