Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

Ne gledam serije o kuvanju osim usput uhvaćenih scena sa ekrana i zaključujem da nema boljih "kuvara" od one dve strakelje  Italijana koji istražuju, kradu smokve i zamajavaju zabrađene babe po  italijanskim selima ne bi li dobili parče pršute ili kobasice.

 

+1

 

antonio i djenaro su sjajni, inace dzejmi oliver je ucio zanat i kod djenara, a taj serijal putopisa njih dvojice je radjen za bbc pre nekoliko godina i nema vise :(

 

mada, dobre su emisije i mladog rudolfa koje imaju taj putopisni smek a meni fali i entoni barden

Link to comment
  • 4 weeks later...

Licno volim da gledam Remzijeva objasnjenja, deluju normalno, precizno i logicno bez preterivanja i jela od 126 sastojaka radi opsene gledalista.

S druge strane Oliverove fore radi fora i mlataranje rukicama, sipanje nesrazmerno velikih kolicina zacina i dodataka idu mi na zivce, a nekad mi je bio interesantniji

Link to comment

Licno volim da gledam Remzijeva objasnjenja, deluju normalno, precizno i logicno bez preterivanja i jela od 126 sastojaka radi opsene gledalista.

S druge strane Oliverove fore radi fora i mlataranje rukicama, sipanje nesrazmerno velikih kolicina zacina i dodataka idu mi na zivce, a nekad mi je bio interesantniji

mozda nam ide s godinama. ja sam se (opet) resetovala na so biber pershun i alevu ^_^

Link to comment

ne znam, džejmiju mnogo bolje stoji ta opuštena varijanta, a remziju one solo spartanske varijante. neprijatno mi je kad gledam kako se kiselo smeje sa svojom decom, sve sam u fazonu da se žena sprema da mu uruči papir i da odvede klince i pola bogatstva.

Link to comment

ne znam, džejmiju mnogo bolje stoji ta opuštena varijanta, a remziju one solo spartanske varijante. neprijatno mi je kad gledam kako se kiselo smeje sa svojom decom, sve sam u fazonu da se žena sprema da mu uruči papir i da odvede klince i pola bogatstva.

definitivno, remzi samo sam bez tih periferija i ukrasa. djejmi kako oce :lolol:

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...