Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

ne brini, reprizirace ga milijun puta, tesko da ces ga promasiti. 

 

 

vratila se i andjelika na mali ekran. ne stari, uvek ista  :lolol:

Edited by darling
Link to comment

ne znam koje su to.

 

al me nervira za sve pare onaj hudo fon bilderberg***, shto pravi chak 4 komada kolacha odjednom <_<

 

 

*** nemam pojma kako se stvarno zove, ali lichi. onaj plavushan, holandez isto. tj valjda.

Edited by gospa buba
Link to comment

da, da, onaj smoreni protestant. ne trudi se jer zna da nema spasa  :lolol:

 

 

ispalo je da su sorele ona jedna sto su nam najvaljivali da ce nas premijerno nauciti da kuvamo italijanu, sa sestrama. uvatim malopre na tv, privuce mi paznju, istrazim ih par minuta po netu, tri sestre italijanskog porekla odrasle u velsu, prvo su bili kuvarice na jutjubu, a onda su dobile tv sou. jako su simpaticne, razigrane, televizicne, dobro kuvaju. tek sam ih upoznala, a vec sam izabrala sam tri njihova recepta za torte koje cu da smuljam u eksperimentalnoj kuhinji u najblizoj buducnosti: nista rerna, s alkoholom, secera ko da sam ja pisala. 

 

evo ih

https://www.youtube.com/channel/UChiT-EqmXRps6ssNl1LtU6w

Link to comment

ne znam koje su to.

 

al me nervira za sve pare onaj hudo fon bilderberg***, shto pravi chak 4 komada kolacha odjednom <_<

 

 

*** nemam pojma kako se stvarno zove, ali lichi. onaj plavushan, holandez isto. tj valjda.

Rudolf? Skroz je kul tip.
Link to comment

Moj anželik inkuajeri je odbacio neželjen rezultat. Ova me ne interesuje ni minimalno. Ne znam šta treba da sprema da bih ja to gledao. Moja anđa bi bila ona plemkinja iz plemena sa odrođenim kljovama. Jeste, kljove su sekutići.

Link to comment

bas furaji italijansku kuhinju na 24hk poslednjih dana..ima i ona neka sa dugom kosom sto je odrasla u australiji pa otkriva rodnu grudu,te dve sestre..testenine ko na takmicenju..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...