Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

svaka ti čast i čest na prvom postu

Tako mi se zalomilo, Amelia.

 

Ako te ne mrzi, odvrti opet tih 40+ minuta, pa proveri.

Edited by Pegin
Link to comment

tu je matori njujorčanin pao na ispitu, a imao je želju da preko hrane propagira svetski mir;

 

ipak je on jedan žderonja, kao i svi ovi ludaci sa ppp foruma, i ne može da zauzme stav oko vrlo gorućih tema kao što su srpsko-hrvatski odnosi

Link to comment

Entoni mi je dojadio, u kontinuitetu je kao nešto stalno bio pijan, mamuran, prežderan...

Onda je gostovao na nekom ostrvu u HR i "nalazio" ostatke rata i objašnjavao kako su eto tu nasilne komšije zulum pravile.

Možda i nešto grešim, no sećam se da je bilo "aj ne seri" i promenio sam kanal.

Nije problem sama priča nego sumnja u autentičnost, a to bi valjda trebala biti suština.

Gospoju što stalno nešto pipka, namešta, jebava se 15min da bi kapnula tri kapi nekog preliva, koji je pre toga pravila pola sata ne mogu uopšte.

Bučni italijan ponekad smara, ali drži nivo koji mogu pratiti pa mi je dobar.

E ima i ona italijanka, malo jačih nadlaktica.

Skroz je dobra. Kuva jednostavno i sexy hrkće na holandskom. Meni dosta.

Link to comment

tu je matori njujorčanin pao na ispitu, a imao je želju da preko hrane propagira svetski mir;

 

ipak je on jedan žderonja, kao i svi ovi ludaci sa ppp foruma, i ne može da zauzme stav oko vrlo gorućih tema kao što su srpsko-hrvatski odnosi

bio je mrtav pijan sve vreme, uglavnom bulaznio i divio se kako u takvoj pripizdini ima shta da se jede. falilo je samo da se zapanji kako se jede viljushkama i pije iz chasha. jedna od bednijih epizoda. pricha se da su se i orni domacini malo zapanjili nad finalnim prizvodom. grdji krsh je bila samo neka rumunija/moldavija. i to je uglavnom bilo sve. 

Edited by gospa buba
Link to comment

pa to je i generalni stav prema balkanskim zemljama, nemaju pojma ni gde su došli, kao da su pali s marsa, ko red hot čili peprsi u inđiji;

 

sve je to za njih new geography;

 

pitaj bogića bogićevića kako bi tek ispala epizoda o srbiji

Link to comment

ne treba ti bogić, mogu i ja da ti kažem. zabo bi neku tešku sinekuru, skadarlija zaplet kurac palac, prozborio koju o najlepšim devojkama, a društvo bi mu pravio onaj retos ćirić beše što je po 24h srao po kanalu.

Link to comment

meni je entoni bordejn u kroejsi simpatican. bilo mi je zanimljivo kako predstavlja ono sto mi je poznato. i super mi je sto je kroz celu emisiju bio nacvrcan. kao da nije u svakoj, al u ovoj je bio posebno, mada ipak ne dovoljno da zaboravi sta je jeo. prosle godine je sastavljao listu 10 najboljih jela koje je pojeo u zivotu. jedno od njih je bio skradinski rizoto od teletine. 

epizoda iz rumunije je inace urnebesna  :lolol:

 

 

britanski bejkeri ubijaju. vrhunska televizija.

Edited by darling
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...