Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

@maheem @kipo znači ipak imam istomišljenike :)

 

Meni se nešto ranije činilo kad sam čitala ovde preporuke da se većini ne svidja druga sezona, a i u mom okruženju je većinom tako.

 

 

Link to comment

Meni je druga sezona ubijena u pojam onog momenta kad je

Spoiler

Indijanac našao automobil u servisu i poklopio razbijeni far i staklo koje je našao na putu.

Izuzetno glup trenutak i neverovatan razvoj događaja.

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Zbog postova poput Kojotovog želja da pogledam S4 mi je ravno nula. Ima li neko bilo kakvu lepu reči ili da bataljivam?

Da li poslušati Kojota ili Pticu Trkačicu???

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

To ako gledas iskljucivo pricu, ali Fargo sadrzi neki mitski efekat, koji prevazilazi to sto si napisao.

Митска је она музичка деоница из Фарга. И има нешто што Фарго чини двојником Твин Пикса, док је Твин Пикс пут у америчку интровертност,  Фарго је есенцијална америчка екстровертност: јачи, бескруполознији, организованији, безобразнији обавезно односи премоћ у Фаргу (само га крајња случајност понекад спречи) што саблажњава гледаоца, али га и прикује за екран. 

Edited by Duhovnost, ljubav i med
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Kakva je treća sezona? Odgledao sam prvu epizodu, priča deluje odlično, ali mi je izvedba bila vrlo dosadna, pa ne znam da li da nastavljam.

Link to comment

Agree da je treća najlošija, a takođe me nešto ne vuče da gledam 4... Msm da su ljudi uglavnom imali negativne komentare, malo ko je hvalio. Ako je iko uopšte i hvalio... 

Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...