Jump to content
IGNORED

MLB '14


Prlapan

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    42

  • theanswer

    36

  • stoutspectacledbold-head

    34

  • freakns

    27

Konacno i Samardzija da ode u ozbiljan tim. :D

ja sam pokusavao da skapiram trade jer smo uzeli Russella, a na SS vec imamo Castra i cekamo Baeza... i onda sam razmisljao, i razmisljao, i razmisljao... i setio se da smo Cubsi i da dzabe trazim logiku u potezima :(

Link to comment

Znao sam da trazis neko razumno objasnjenje, no ni ja ga nisam nasao.

Samardzija zabelezio laganu pobedu, na debiju protiv Toronta. :happy:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Zlatan Samardzija dominira, ugodno je videti ga ( napokon! ) u normalnom timu.Ranije u toku dana gledao Jenkije, no je sou pokrao Chirinos, a iz razloga jer su mu, biti decidiran, nokti prstiju desne sake ( nehvatacka ruka, jelte ) nalakirani ( zutim lakom ) - da bi picer lakse uocavao koje se bacanje poziva?Sarolika postava Teksasa, te im zavirio u DL, veselo je tamo.

Link to comment

Samardzija odlican, mada je napad Oaklanda sabio, te je imao lagodan mec(vala je i zasluzio, nakon mucenja u Cubsima).

Kod Rangersa je bolnica otvorena jos tokom predsezone. Povreda Fieldera je bila konacni udarac.

Sada treba odabrati mec, kako bi se premostilo vreme do Angels-Tigers duela.

Link to comment

Lester-Cespedes trejd. Bostonu je trebao power udarac, no ne znam da li bih ja pustio, jedinog pouzdanog startnog picera u ekipi.

Videcemo. Cespedesu bi trebao da odgovara Fenway Park. Dosadio mi je vise ovaj tim Bostona, koji ne ume da postigne run.

Lester je dokazani playoff picer(najblaze receno). Rotacija Athleticsa deluje ubitacno, sto je i najvaznije za doigravanje.

Link to comment

Lester-Cespedes trejd. Bostonu je trebao power udarac, no ne znam da li bih ja pustio, jedinog pouzdanog startnog picera u ekipi.

 

pa jasno je, nemaju za sta da igraju ove sezone, a vec je pominjao da bi hteo da se vrati u boston kad mu istekne ugovor na kraju sezone...

Link to comment

Iz nekog razloga preretko gledam Baltimora, a jos gostuje Ivakuma, tako da sam eskivirao Di Sija protiv File.Bejase jedan od onih meceva gde ne mora pasti ni taj jedan jedini zgoditak koji je, inace, pao, a da svejedno uzivas.Ivakumi jedino grcki brat Markakis saljevao stravu, 3/4 - homer u prvom, single u trecem, te double u 6.Tilman ama bas ni sa kim nije imao problema.

Poslednje bacanje bio ball na veliko, no sudac zove SO na Moralesu i :smoris: .

Da recem jos da sam gledao Wash u sredu na Floridi i da je Rork, stojim vam dobar, mnogo dobar, tako da me svakim svojim novim nastupom, a da isti uspem pogledati, kupuje sve uverljivije.

Link to comment

juce Baez prvi put startovao, i oma lupio homer za pobedu :0.6:

jeste da je krenuo sa 0/5 i da mu je trebalo 12 inninga da pogodi lopticu, ali necemo sada cepidlaciti :D

uz to, igrao je na 2B. ne znam kako je izgledalo odbrambeno, ali nadam da se moze da pokriva 2B. sada, ako Russell bude mogao na 3B, bice to jebacki infield. Rizzo, Baez, Castro, Russell. kada pogledas jos da su Rizzo i Castro 24, Baez 21 a Russell 20 godina?! uhuhuh, za 2-3 godine to bi mogla biti jebacka masinerija

Link to comment

Veceras sam se uverio da i u MLB konkurenciji, svaka budala moze da vodi tim. :lolol:

Koliko trebas biti glup da izvuces Scherzera, i ubacis nesigurnog Nathana, ako pitch count nije previsok.

Link to comment
  • 3 weeks later...

OK, Theo Epstain zna sta radi :Hail:

 

Juce je Soler ubogaljio nesretne Cardinalse, postao drugi igrac Cubsa u poslednjih mesec dana koji je lupio 3HR u prve tri tekme, i Cubsi zaista postaju interesantan tim za gledanje!

 

trenutno u lineupu su ovi ljudi:

Anthony Rizzo, 1B, 486 AB, 30 HR, 25yrs

Javier Baez, 2B-SS, 99 AB, 7 HR, 21yrs (trenutni problem... lupa ispod Mendoze :s )

Starlin Castro, SS, 512 AB, 13 HR, 24yrs

Arismendy Alcantara, CF, 181 AB, 6 HR, 22yrs

Jorge Soler, RF, 11 AB, 3HR, 22yrs

 

u minorsima cekaju no 3 i no 5 MLB prospekti, Kris Bryant(21yrs), 3B za kojeg kazu da ima najveci power od svih(ove sezone je vec lupio preko 40HR u minorsima) i Addison Russell(20yrs), SS koji je klasican five tool player koji bi trebalo biti poboljsana verzija Castra i za kojeg se veruje da ce postati above average power hitter... a tu su i Almora(CF), Schwarber© i McKinney(OF)

 

mislim, kada ti je najstariji covek u lineupu napunio 25 godina pre manje od mesec dana, a najmanji power ima projektovani 20HR hitter... ajme... naravno, nije sve savrseno. lepo je sto je power tu, ali tekme s ene dobijaju solo homerima(Baez ispod Mendoze, Alcantara 220, Solera cemo videti, ali ni on ni Bryant nisu high avg htteri)

 

baseball is fun again !

Link to comment

Ocekivano smaranje na Busch-u, ali zato lepa slika sa sajta lige.Doslo do toga da se navija samo da se ne ode u produzetke, a debeli Molina optrcao zarad uslisenja molbi.Cudo jedno kako Pirati vole da opauce po udaracu. :D Danas u 4., jedno za drugim, prvo Holidej, pa Met Adams - nije da se zalim, tek konstatujem.Selbi Miler pokusao osvetu u 6. gadjajuci Mekkacena, ali ga omasio.Jos prepirka Martina sa klupom i strucnim stabom domacina i to bi bilo to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...