Jump to content
IGNORED

MLB '14


Prlapan

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    42

  • theanswer

    36

  • stoutspectacledbold-head

    34

  • freakns

    27

Garzina poruka Samardžiji:

 

 

 

‘It doesn’t matter, dude. You play in Chicago. I was there and I lost 30 wins in three seasons. So it’s not your fault. Just pitch your way out of it,’” Garza said.
Link to comment

Nestvarno u kolikog idiota se Djio transformisao.I u prvom i u drugom iningu Noris mu zveka 3 run HR, pride sto se citava postava Ouka izredjala na njemu u 1.Sreca, protivu zgadjivanja bejzbola, te pogledah iz Sinsija gde se Cepmen vratio i ( uobicajeno ) bije ko nezdrav.

Link to comment

Timmy Hudson i dalje dominira jbt :Hail:

 

sjebao mu closer W nocaske, ali covek je nakon 8 tekmi 4-2 sa 2.09ERA i 0.81WHIP... sve to sa 39 godina i jedno 15 career threatening injuries :Hail:

Link to comment

Tanaka šatatovao Metse. Prilično impresivno kad se ima u vidu da su u prva dva meča serije ovi imali mislim 21 run. Pogodio sam sva 3 meča na kladionici :D Sutra isto naginjem Metsima.

Link to comment

Tanaka šatatovao Metse. Prilično impresivno kad se ima u vidu da su u prva dva meča serije ovi imali mislim 21 run. Pogodio sam sva 3 meča na kladionici :D Sutra isto naginjem Metsima.

 

Tanakin splitter je nenormalan. Tj oba koja baca i na početku AB i za strike out. Svi znaju šta će da baci i opet ne mogu da odole da zamahnu jer misle da lopta ide u sredinu strike zone, a onda lopta padne na 20 cm od udarača. I sve to sa 89-90 MPH. Bolesno.

Link to comment

Ovaj za strike out je neverovatan. Viđao sam kad udarači zamahuju ko ludi na bacanja van zone ali ovo je neki novi nivo

Link to comment

Pojma nemam sto se Miljenko zali na Milvokije, igraju sasvim solidnu sezonu, evo, recimo, upravo dobise Pit u 9. rutinski. :P

Melankon si ga zavuce momacki, prvo Bron singl, te Lukroj ( 2/3 meca igrao 1B ) i Rejnolds po walk.

Juce pratio Teherana, a bolje da nisam, posto je bacao kao da mu je dislocirano rame ( bacacke ruke, razume se ).Za zavrsiti 1. ining trebalo mu tek 41 bacanje.Nije ni Bamgarner bio nesto veseliji, ali su nalupali Brejvse, pa moze da prodje.

Link to comment

Sto se tice Brewersa, osecanja su pomesana, Nisam zadovoljan navijacki, no uzeo sam novac na kladionici, te se ne bunim. ;)

Bumgarner i Teheran zakazali sinoc. Doduse, nakon dva meca, gde niko nista nije mogao udariti, neko je morao biti nalupan.

Link to comment

Samardzija baksuz. :isuse:

7 ininga, bez pustenog runa. Rondon ulazi na 2-0 da zatvori, i naravno kolaps. Trenutno je 2-2.

nakon 10 startova, covek je bacio 68 ininga i ima 0-4 uz ERA 1.46... potpuno nestvarno

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...