Jump to content
IGNORED

MLB '14


Prlapan

Recommended Posts

Tupavog li nacina za mec izgubiti.Hanliju bezi najnormalnije bacanje Milera i voilà.Smajli 8K danas upakovao u 6 IP i tako ih je rasporedio da mu je sa So lopate utekao jedino Skop.Zobrist cak cetiri BB, s tim je poseldnji bio Int., u 9.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    42

  • theanswer

    36

  • stoutspectacledbold-head

    34

  • freakns

    27

Nista neocekivano. Bumgarner je jos jednom pokazao, zasto je trenutno najbolji u rotaciji Giantsa. Nadao sam se, malo ravnopravnijem mecu, no nije bilo nikakve sanse za to nocas. <_<

Link to comment

Kakvu sezonu ima Kruz.

 

Tilman strajkautovao side u prvom iningu

 

I onda dva HR da započne drugi. Biće ovo pakao od utakmice.

Edited by theanswer
Link to comment

Scherzer ne preterano siguran, mada kod walka, nije sudjen ocigledan strike, na 2-2 countu. Kako li ce tek bullpen da nadrlja, ako najbolji starter prolazi ovako. <_<

Link to comment

Smirili su se u naredna dva ininga. I dalje deluje da će biti dosta zanimljivo do kraja. Inače nevezano za moj epski promašaj na Oklendu,bila je mnogo dobra utakmica ta u Kanzasu. I ova večeras je dobra. Šteta što se Pit sinoć nije pojavio,mada je bilo uživanje gledati Buma.

Link to comment

Tja. Ponadah se da ce biti dovoljan, dobar nastup Scherzera, no prevarih se. Nista od mojih ekipa, ove sezone.

Od Piratesa, nisam ocekivao previse. Detroit nije ulivao previse poverenja, sa ovim nesretnicima iza startera, no nada umire poslednja. :sleep:

Link to comment

Ni ja. Zgadili su mi se protiv Oklenda sa onoliko tajmauta traženih u poslednjem trenutku. Vidim da su i sada par puta to uradili u LA. Ja sam pogodio Baltimore,ali mi ništa ne znači bez ovih.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...