Jump to content
IGNORED

MLB '14


Prlapan

Recommended Posts

Kisilo u Arlingtonu, srecom, bez odlaganja.Nakon horora iz Altante, ovo je stvarno prijalo.Perez i 'Holcer ( 7K ) samarali za sve pare, Andrus iskljucen za kraj 3. jer je glavnom sudiji srao sto mu svirao K, odbrana Teksasa odigrala double play u ( cak ) cetiri navrata, a Choo igra DH ( sto? ).

 

stavi ga na dh da malo odmori

Link to comment
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    42

  • theanswer

    36

  • stoutspectacledbold-head

    34

  • freakns

    27

Iako preko 20 hitsa, te 14 golova cak, smaranje spram meca protivu Hjustona.Posle prva dva ininga, Teksas imao 4 na prema nista, ali onda prva polovina 3. traje preko sat vremena jer Sepers krece, nicim izazvano, da se raspada, tako da je se citava postava Sijetla izredjala za palicom u tom delu meca, odnosno, napravili su pun krug, posto se krenulo sa Almonteom, koji je prvi na listi, a sa njim je i okoncan taj period igre tokom kojeg Sijetl stize do vodjstva ( 6 trcanja, s tim sto je Teksas izjednacio pre starta 4. ininga ). No, da budem posten, od tih 6 trcanja svega 4 je popio Sepers, zamenjen je kada je dosao red na Smouka ( 7. na udarackoj listi ).Inace, ni kontra startni picer nije poziveo punu prvu trecinu meca.Duel resen u petom iningu, prvo Arensibija udara svoj drugi RBI ( za trcanje Morlanda ), a, odmah potom, Bak gresi za poen Marfija.

Proveravam sad kroz statistiku, malo igraca je, racunajuci oba tima, da se nije omrsilo ( racunanje hitsa ) danas.Svega petorica svezajedno ( Filder, na primer, ali u dva navrata je imao neprjatnost u vidu int. walk-a ili, recimo, Arensibija, no, kao malopre napisah, dva RBI - ja  munu on danas ).

Link to comment

Fantazija od Rorka, prvi karijere SHO! :Hail: Dakle, 105 bacanja, po jedan BB i single, te 8K.Ugasio je Dijega za 2h i 21 min.Rendon je bas pouzdan i to u oba pravca ( istina, jaci je defanzivno ) i morao bi biti starter i kada se vazda zdravi Zimerman ( umotati ga u celofan i pokloniti, ako bi ga neko hteo ) pojavi.

Jos je sve prijatnije kada kontra tim krene jos iz prvoga ininga da brljavi ( 2 greske ), ti, za to vreme, fino tri puta istrcis i onda zezancija do kraja meca.

Link to comment

dajte neki dobar potok za praćenje lige, ovi što ih koristim (firstrow i livetv.sx) mi generalno ne rade, ni u browseru ni preko streamtorrenta :(

Link to comment

dajte neki dobar potok za praćenje lige, ovi što ih koristim (firstrow i livetv.sx) mi generalno ne rade, ni u browseru ni preko streamtorrenta :(

Otvori se za 20 eura mesečno i uživaj u HD prenosima. Pretpostavljam da ima linkova na wiziwigu, ali sve je to nesigurno.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Ima uvek pomenutih linkova na wiziwigu, no kvalitet varira. Streamtorrenti uglavnom rade, ako ne smeta kasnjenje. U flash varijanti, obicno budu utakmice koje izazivaju vece interesovanje. Na oficijelnom sajtu lige(mlb.com), daju po jedan besplatan mec dnevno(potrebna registracija).

Link to comment

Nakon zesceg iskenjavanja u Texasu, A's su na turneji u Bostonu :)

 

Inace pre cetiri godine sam zapoceo akciju da posetim sve Ball Parks u MLB.i dosam sam tek na 16 iako mi je cilj bhio u pet godina sto se nece desiti. :(

Odradio sam kompletne jedino West National i West American.

Edited by Lorenzo
Link to comment

 

 

Inace pre cetiri godine sam zapoceo akciju da posetim sve Ball Parks u MLB.i dosam sam tek na 16 iako mi je cilj bhio u pet godina sto se nece desiti. :(

Odradio sam kompletne jedino West National i West American.

 

Jebemmumisas(h)antavoga, valjda ima nekih impresija sa te i takve ture? :)

Link to comment

Jebemmumisas(h)antavoga, valjda ima nekih impresija sa te i takve ture? :)

+1

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

dajte neki dobar potok za praćenje lige, ovi što ih koristim (firstrow i livetv.sx) mi generalno ne rade, ni u browseru ni preko streamtorrenta :(

 

Ovde se preselio pokojni nutjob.eu, nikad problema se njihovim strimovima... Dok ih ne ugase... :unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...