Jump to content
IGNORED

MLB '14


Prlapan

Recommended Posts

Aoki ih je ponovo izvadio. :mad:  Dobro, ovo sada je bila stvar postavljanja, posto je izgleda lose ocenio let lopte u startu. Ono u 6. iningu, ne znam kako je uhvatio, sa saigracem koji je onako blizu njega.

Edited by Miljenko
Link to comment
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    42

  • theanswer

    36

  • stoutspectacledbold-head

    34

  • freakns

    27

Istinski mi je muka od SS-a i Nats-a, mogao sam bilo sta manje glupo ciniti no njih gledati.Ostaje mi jedino Baltimor.

Link to comment

Kakav glup pocetak doigravanja. Baltimore-Detroit, dobro, jeste da navijam za Tigerse u AL, no ne mogu nista prigovoriti stilu igre Oriolesa. Bullpen je bio katastrofalan, tokom cele godine, i to je sada doslo na naplatu.

Kansas me pomalo nervira, kako talicno dobija meceve(i izbija mi novac).

Washington-San Francisco, posmatram iz neutralnog ugla, te i nemam poseban komentar.

Sta reci za mrske Cardinalse. Ne znam da li ima srecnijeg tima, u istoriji profesionalnog sporta. Sinoc okrenuse 1-6, protiv naboljeg aktivnog startera.

Smor.

Link to comment

Ventura postrada nicim izazvano.Inace, skroz zajebana firma Rojalsi.Mladi, ludi, te podjednako brzi i na obaracu i u defanzivi.Da jebe oca ako nemaju base hit u svakom iningu danas.Jedino sto ce ih Cardsi rutinski pomesti u WS.

Spomenuse sjajnu pricu u vezi  Camden-a, da je delic tribina, jos iz 1930., namenjen iskljucivo klincima " iz kraja " da gledaju za dz, jerbo nisu znali kako da drugacije rese problem klincadije koja se permanentno usunjavala zarad, jetle, gledanja meceva.Valjda nekih 600 mesta ( sto zvuci bas podosta, ne? ).

Link to comment

Kakvo busenje vec u prvom! :jerry: Kako je jebeno malo falilo Isikavi za GS.

edit: Nakon nekih brdo meceva, po prvi put da Molina nije starter u plejofu.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Meni dosta, a oni neka igraju i dalje kada ih nije sramota.

Dobijaju Kardsi, njima ovo sve sprdnja, daju ti 4-5 fore i onda te ugase postupno.

Link to comment

Bravo za Giantse. Meni jedan od najsimpatičnijih protiv jednog od najmanje simpatičnih timova u ligi u world series. Možda sam subjektivan protiv Kanzasa zbog kladionice,koliko sam puta pao protiv njih ove postsezone.

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...