Jump to content
IGNORED

formalno oblačenje


kgmr

Recommended Posts

pa stvarno, to je kraljica majka poppins. :heart: ne bi je pripoznala da nema ove ab-fab slike. 

 

ja bi rado zavirila u kakvu banku ili korporaciju, taman kao cistacica. da udahnem malo svjeze arje ljudi koji se pokusavaju uredit. pa neka je i uzaludno.

kod mene je na poslu sve prakticno, ekoloski, ergonomski, bez aditiva, prikladno da se moze biciklirat, joggirat, veslat u kajaku na posao i sl (ovo za kajak nije zajebancija, ako ste pomislili).

 

sve nesto gledam moram bit oprezna s crveno nalakiranim nontima i naglasenim gestikuliranjem, mogli bi me lako hospitalizirat kao manicnu  

Link to comment
  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • trustno1

    81

  • ToniAdams

    54

  • kgmr

    42

  • gospa buba

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

kod mene je na poslu sve prakticno, ekoloski, ergonomski, bez aditiva, prikladno da se moze biciklirat, joggirat, veslat u kajaku na posao i sl (ovo za kajak nije zajebancija, ako ste pomislili).

 

Diiivno! 

Link to comment

marvinka je samo rekla: "a-ha" na pominjanje eventualnog svraćanja na poprište revolucije. 

 

abre, betty ja te jedva prepoznala :lol: 

da ne trolujem puno, evo moje trećine poslovnog ormara (obećala sam KM:)

2014-03-26 08.46.26.jpg

 

tu žive aljine, lahki džemperići i deo tašni (dole), košulje, sakojčići i bluze (gore). desno su pantalone i suknje. krevet nenamešten u ogledalu. 

Link to comment

 

ja bi rado zavirila u kakvu banku ili korporaciju, taman kao cistacica. da udahnem malo svjeze arje ljudi koji se pokusavaju uredit. pa neka je i uzaludno.

 

Uh, pre ćeš tamo naći arju dosade i bezličnosti. (Da ne kažem i nešto gore, suzdržavam se zbog Mejdej, kako god da se sad zove.)

 

Poppinsova, svaka čast kako si neat. Mora da si gej.

Link to comment

ja se pitam da li je moguce da ni u ujedinjenom kraljevstvu kraljice majke ne umeju da naprave vertikalan zid.

 

to me teshi.i muchi. svijet je ovaj vocka chudnovata, 2u1 ^_^

Link to comment

samo da kažem da volim kravate. to mu dođe nešto kao pancir, kada sam na poslu

Gde ti radiš, kad ti treba pancir? U antiterorističkim jedinicama?

 

Meni je najbolji pancir moj mrki turski pogled.

Link to comment

ja sad ne smem nista da napisem, a taman sam htela da se hvalisem jednim komadom odece u kome sam se poklonila vasoj kceri.

 

a nenenenneene, ne! dish, now! znaš ti dobro zašto :D

kraljevski mod u pokušaju: naša kćer nam je pričala o tom komadu, ali mi nikad nismo imali priliku da ga vidimo, te molimo ljubazno da nam opišete, što podrobnije i detaljnije. 

 

 

Poppinsova, svaka čast kako si neat. Mora da si gej.

bar da jesam :( mislim gej. a ovo neat je povremeno, nedavno sredila šifonjer pa se sad kurobecam. da viš na šta to liči posle 3 nedelje. mada, moram da priznam da sam malko bolesna u glavu kad su u pitanju vešalice, zna se tačno šta ide na koju sortu, aljine na plastične, al ne one što dobiješ u radnji kad kupuješ robu, nego one fino zaobljene (ne umem da opišem), ako su u više boja, zimske haljine idu na crne, laganije idu na ljubičaste, a sasvim letnje (u ormaru desno) idu na žute. jakne i kaputi idu na masivne drvene ofingere. suknje i pantalone se kače na one sa štipaljkama i tako. i obavezno svi ofingeri gledaju u istu stranu. takođe je jako važno da sve bude u istoj ravni. dakle, nisam neat, nego sam luda. 

 

ja se pitam da li je moguce da ni u ujedinjenom kraljevstvu kraljice majke ne umeju da naprave vertikalan zid.

 

to me teshi.i muchi. svijet je ovaj vocka chudnovata, 2u1 ^_^

 

gospa bubo, mož biti da nije do zida, nego do mog vanrednog talenta za fotografisanje. kraljevstvo vidikovac je možda i ravno. 

Edited by Queen Mother
Link to comment

Gde ti radiš, kad ti treba pancir? U antiterorističkim jedinicama?

 

Meni je najbolji pancir moj mrki turski pogled.

Pancir za nepoznate ljude. Kada nosim kravatu, onda nisam ja ja, nego ozbiljan čovek koji nije ja, nego samo ja igram njegovu ulogu...

Link to comment

Pancir za nepoznate ljude. Kada nosim kravatu, onda nisam ja ja, nego ozbiljan čovek koji nije ja, nego samo ja igram njegovu ulogu...

Isto kao kožne gaće u Plavoj ostrigi.

Link to comment

Pancir za nepoznate ljude. Kada nosim kravatu, onda nisam ja ja, nego ozbiljan čovek koji nije ja, nego samo ja igram njegovu ulogu...

Ovo mi je najtužnije što sam pročitao od jutros. :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...