Jump to content
IGNORED

formalno oblačenje


kgmr

Recommended Posts

Baš bih voleo da vidim forumske žene u odelima.

sto bre? nosila odelo na srednjoshkolskoj maturi, dvoredno, koshulja kravata, shiveno po meri od strane 1 opake profesionalke. sve iz revolta prema histeriji oko haljina od turske svile. uto vreme smo bili gospoda, kad se josh znalo sta je revolucionaro ponashanje ^_^

 

ajde, vi doktori, sta ste oblacili za odbranu, za promociju? 

za odbranu neshto letnje izdva dela, tuniku i pantalone, mogla sam i u delhiju da branim u tom smislu. bio neki vruc oktobar (a kad pa nije bio), uostalom, ja nas dozivljavam kao umetnike koji imaju pravo da ne ugadjaju ochekivanjima ^_^

 

za kosu ne smem da kazem nishta, prepoznali bi me naulici odma sjutra :lolol:

Link to comment
  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • trustno1

    81

  • ToniAdams

    54

  • kgmr

    42

  • gospa buba

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlična torba, MayDay, baš mi se sviđa.

Što se tiče P...S..., Mone i da dodam AMC - imam dosta njihovih stvari, glavni razlog je vrlo prozaičan a tiče se veličine jer su njihovi krojevi i brojevi konfekcijski takvi da ja mogu da se u njih spakujem. Ni ja ne volim kitnjasto mešanje materijala tako da takve komade zaobilazim. Moj omiljeni P...S... sako je u stvari neka jaknica sa epoletama koju kombinujem uz milion majica/košulja/bluzica i na farmerke.

http://www.bestshopmagic.com/shopping/zenske-stvari/odeca/jakna/9502/psfashion-jakna

Lepša je uživo milion puta.

 

Evo bolje slike

99642_p..s..18_1000x1000.jpg

Edited by Valkyrie
Link to comment

Odlična torba, MayDay, baš mi se sviđa.

Što se tiče P...S..., Mone i da dodam AMC - imam dosta njihovih stvari, glavni razlog je vrlo prozaičan a tiče se veličine jer su njihovi krojevi i brojevi konfekcijski takvi da ja mogu da se u njih spakujem. Ni ja ne volim kitnjasto mešanje materijala tako da takve komade zaobilazim. Moj omiljeni P...S... sako je u stvari neka jaknica sa epoletama koju kombinujem uz milion majica/košulja/bluzica i na farmerke.

http://www.bestshopmagic.com/shopping/zenske-stvari/odeca/jakna/9502/psfashion-jakna

Lepša je uživo milion puta.

 

Evo bolje slike

99642_p..s..18_1000x1000.jpg

де обичнo пецаш и на које мамце?

Link to comment

aganovici skrojili aljine za zaposlenice b92. svidja mi se, da imam formalne prilike i da mogu da stanem u nju, nosila bih je. 820 funti.

 

Ček, što za zaposlenice b92? Do jaja je haljina inače.

 

Nema ništa toliko šmekerski kao muškarac u odelu koje je skrojeno za njega, jbg. I to ne razumem kako je ikada mogao da bude fazon onih odela iz 80s i 90s, sa širokim lonama i nestrukiranim sakoima, pa čak i onim sačuvajbože naramenicama. Pre neki dan mi bio klijent koji je očigledno zastao sa stilskim razvojem u tom periodu (a i ne čudi, IT inženjer koji je 90ih zaradio pare i sad ima svoju firmu, kapiram da mu je žena tada kupila sva skupa odela i cipele), sve sam hteo da ga pitam hoće li Obilić jopet da bude šampion ove godine. Ja u tu svrhu, pošto ipa živaca za krojača i te fore (a i ne živim u Londonu pa da to ima smisla), posežem za dobrim starim naci-kreatorom, šta ću, gestapo mi je uvek kul izgledao. Ali pored odela moraš da uzmeš i njegovu šulju, da bi se sve lepo uklopilo. Zimi Church's cipele, jeste skupo ali kupio sam dva para sad u onom Parndorfu, ima da mi traju 10 godina bar.

 

A leto jeste najzajebanije i smišljeno da nam se usere u živote, ali sam ga porazio jednostanim uan-tu panč kombom od dva para pepe jeans pantalona, fino uzanih, ali ne i frulaških, lakih, sa visokim džepovima pozadi (da ti ne izgleda dupe spušteno) a i dovoljno loose spreda da se ne ocrtava moja zamamna kielbasa. U to upašeš neku jednobojnu košulju, dole lahke cipele od prevrnutog antilipa (nikad šimike, ali to je stvar ličnog stila, može se izgledati formalo i u tako nekim grdnijim japijevštinama, naravno). Kaiš diskretan i voila. 

 

Ovo su bili Arielovi modni saveti za savremenog tridesetdopedesetogodišnjaka koji želi da lako i bez stresa izgleda formalno. Vidimo se iduće nedelje, kada ćemo pričati o novom singlu Lejdi Gage, najboljem načinu da smotate buksnu od hašiša i nekim idejama za uskršnju trpezu sa našim specijalnim gostom M.M. Dabovićem.

Edited by Ariel
Link to comment

I to ne razumem kako je ikada mogao da bude fazon onih odela iz 80s i 90s, sa širokim lonama i nestrukiranim sakoima, pa čak i onim sačuvajbože naramenicama. Pre neki dan mi bio klijent koji je očigledno zastao sa stilskim razvojem u tom periodu (a i ne čudi, IT inženjer koji je 90ih zaradio pare i sad ima svoju firmu, kapiram da mu je žena tada kupila sva skupa odela i cipele), sve sam hteo da ga pitam hoće li Obilić jopet da bude šampion ove godine. J

ali neš bridžis je imao dobru reinterpretaciju ovog stila o kom govoriš, zar ne? mada je to sad skretanje s teme. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...