Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

+1

Je l' znate možda kako je tamo u drugoj polovini septembra? Ne mogu ranije da uzmem odmor, pa će verovatno biti termin od 14. septembra.
Link to comment

 

 

 

Hvala Vasi, od prosle godine razmisljam o ovome, cak sam i postove sacuvala. Upravo rezervisano, 22. avgust - 2. septembar. :)

 

:0.6:

Link to comment

Je l' znate možda kako je tamo u drugoj polovini septembra? Ne mogu ranije da uzmem odmor, pa će verovatno biti termin od 14. septembra.

 

2013 bio 11-21 septembar. Jedno posle podne oluja neka, tako da je tu propalo oko pola dana. Inače, divota. Temp 29-31...raj na zemlji

Link to comment

Vratio se juče sa Krfa. Dosta hladna voda (uz nestabilno vreme) sve do 1.jula, čak i na istočnoj obali.

 

Ali južnija jonska ostrva su sigurno bolja i u junu i septembru

Edited by dillinger
Link to comment

Da li je neko kampovao na Adi Bojani? Ako ne računam jedno kampovanje na moru u detinjstvu, nemam apsolutno nikakvo iskustvo, pa bi mi svaki savet bio od izuzetne dragocenosti ukoliko budem sprovodila ovu zamisao u delo. 

naoruzaj se najjacim dimnim bombama protiv komaraca.

Link to comment

Sta misite, da li Oxi™ moze da napravi zesce probleme u nastavku turistiske sezone u Grckoj ? Imam uplacen neki hotel od 1.Septembra u Siviriju i iskreno nije mi svejedno sta se sved moze izdesavati do tada ...

Link to comment

Sta misite, da li Oxi™ moze da napravi zesce probleme u nastavku turistiske sezone u Grckoj ? Imam uplacen neki hotel od 1.Septembra u Siviriju i iskreno nije mi svejedno sta se sved moze izdesavati do tada ...

tamo su sada otvorene sve opcije, od kojih je prvremeni prelazak na dirigovanu ekonomiju (bonovi) sasvim verovatan.

ja bih na tvom mestu sačekao petnaestak dana jer je kriza toliko sveobuhvatna da će se veoma brzo znati njen rasplet u smislu dalje organizacije života u Grčkoj.

Link to comment

dok imaju keša, biće OK u ovoj prvoj fazi grexita, koliko shvatam bankomati se sutra prazne.

više me brinu javne službe i infrastruktura, i to ne odmah.

Link to comment

moja bab ide za nekoliko dana. nosi hranu tako da je spremna da pati zajedno sa bracom.

Link to comment

Ne znam bas, ako stvarno izdaju IOU rafovi ce se odmah isprazniti. Nemam adekvatan primer, eventualno inflacija asignata posle francuske revolucije.

  :)

Link to comment

Ne znam bas, ako stvarno izdaju IOU rafovi ce se odmah isprazniti. Nemam adekvatan primer, eventualno inflacija asignata pre francuske revolucije.

posledice po letovanje zavise od toga na kakav si se odmor odlučio.

ajde da ponudim svoju skalu rizika.

 

- all inclusive sa avionskim prevozom - mali rizik. hoteli će se snaći za espap, od toga žive, a u šanku će biti recine i mitosa. išao bih.

- paradajz turizam - srednji rizik. imaće hranu, ali je pitanje kakav će biti pristup hitnim službama i drugoj infrastrukturi ukoliko javni sektor bude izložen IOU paklu. to je OK za mlade ljude, not cool ako imaš decu.

- pansioni sa obrocima, rent a kar varijanta- srednje visok rizik. namirnice su problem, gorivo i hitne službe.

- island hopping, impulsivno putovanje rentakarom - vrlo visok rizik iz svih pomenutih razloga.

Link to comment

dok imaju keša, biće OK u ovoj prvoj fazi grexita, koliko shvatam bankomati se sutra prazne.

više me brinu javne službe i infrastruktura, i to ne odmah.

Pa to mi je najveci problem, sto ja treba da putujem tek za dva meseca! Opet se tesim, jedini kes sto moze da im se slije ,to ce biti od turista i da ce se maksimalno potruditi(lupam, pozajmica neka od Rusa recimo) da izguraju turisticku sezonu kako/tako (struja, voda , prodavnice,gorivo)

Link to comment

ne ide to tako, ako nema goriva, nema ni za koga.

 

ali kažem, ponavljam, čekaj i vidi i ne nerviraj se, ja mislim da će se naći neko racionalno rešenje za funkcionisanje države, nije ovo rat i poplava nego problem sa likvidnošću koji će se prevazići ovako ili onako, prelaskom na bonove, drahmu, ili čak dogovorom sa poveriocima u deset minuta posle ponoći.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...