Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

Pa to je jbga mene taj let ič ne privlači, pogotovu kad pomislim na skoriji slučaj sa kolegom, pa mi onda i glupo da idem tamo gde je to možda najbolja stvar. Mada su i plažice do jaja...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

sta je bilo sa kolegom? (vec sam pozalila sto sam piltala jer od tebe se samo neki uzas moze cuti al ajde)

Ma lisiciji jarak brzi padobran, najgore...Citala si sigurno...

Link to comment

a padobran..to je drugo i opasnije i nema veze sa ovim..

mada sve zna biti opasno i setanje ulicom i ustajanje iz kreveta i tusiranje u sopstvenoj kadi... i tako..

Link to comment

a padobran..to je drugo i opasnije i nema veze sa ovim..

mada sve zna biti opasno i setanje ulicom i ustajanje iz kreveta i tusiranje u sopstvenoj kadi... i tako..

Naravno...

Link to comment

Znae li se čiji™ je Argus?

Može se saznati, a vrednost te agencije bila je pre izvesnog vremena između 3 i 4 miliona evra.

Link to comment

ici cu u kalabriju pocetkom avgusta na nekih 8-10 dana pa ko ziv ko mrtav

 

ali pre toga moram da uhvatim neko grcko ostrvo da se iskupam i isplivam kao covek

 

uslov je da se mogu zabiti avijonom pravo pod suncobran, ili barem da nije prekomplikovan transfer. sad nesto razmisljam o amorgosu u kombini beg santorini avijon pa onda neki brod ali samo da je manje od 2h do amorgosa.

 

plus osteriti mežrs treba uklopiti ali uvek se može napuniti ranac paštetom

Link to comment

A što lepo ne odeš negde na Jonska prvo, pa samo preko onda. Znam da trajekt košta, ali košta i aviJon :)

 

vidi pametnjakovica, nisam mislio o tome

 

ma ja idem u selo koje se zove rozali odmah iznad scile tj regia, ne zanima me sicilija ovako, ne miksam sic i kal

Edited by yolo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...