Jump to content
IGNORED

Tesla u raljama politike


Takeshi

Recommended Posts

Dobro, ima jedna indicija.

А, не, не иде то тако. Није спор био да л' их има 545 или 546, па да кажеш 'добро, ето једна'. Малопре си тврдио како је све што сам наводио двосмислено јер Тесла никада није ништа рекао или написао што би сугерисало да је хришћанин, да нема референци, да је био пристојан... Ово сада што радиш је као да тврдиш да Сунце никада и никако није обасјавало Србију, а онда сване и ти кажеш "али то је само један дан". ;)

Link to comment
  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • fonTelefon

    51

  • Indy

    45

  • Аврам Гојић

    37

  • Caligula

    34

Top Posters In This Topic

Posted Images

bezveze je mrtvog sad svrstavati 

 

bio je štošta za života, da mu je hrist bio važniji od elektrona zamonašio bi se,

 

a tek ovi nasrtaji s željom da se zatre i jedna jedina misao ako je kojim slučajem bila  pravoslavna

 

uopšte je ova rasprava tipa walking dead, a to mi je uvek bilo žešće njesra

Link to comment

Е, у праву сте, ово је постало досадно. Хајде боље да се договарамо да откопамо војводу Путника и изложимо га у Војном музеју.

Link to comment

А, не, не иде то тако. Није спор био да л' их има 545 или 546, па да кажеш 'добро, ето једна'. Малопре си тврдио како је све што сам наводио двосмислено јер Тесла никада није ништа рекао или написао што би сугерисало да је хришћанин, да нема референци, да је био пристојан... Ово сада што радиш је као да тврдиш да Сунце никада и никако није обасјавало Србију, а онда сване и ти кажеш "али то је само један дан". ;)

Priznajem da sam pogresio. Ima jedna indicija da je bio hriscanin i mnogo njih da to nije bio. Moze tako?

 

@ Zugurosh

 

Ma nebitno je, ne bi on bio losiji izumitelj i covek da je bio hriscanin, samo sam zgrozen kad vidim tu vrstu muljanja i prepravljanja istorije.

Link to comment

A kako bi bilo da ne pristajemo nanametanja teme otkopavanja i premeštanja bilo koga ko je mrtav već više od 50 godina, sem naravno u slučajevima plavljenja i sl?

 

Just an idea.

Link to comment

Kako se radi o istoj etimologiji, ovo ne mijenja mnogo na stvari. Uzgred, kad je Marx pisao o prljavoj judejskoj praxi to nije bio antisemitizam, nego kritika jednog svijeta u kojem etnička i religijska pripadnost određuju poziciju prvo u društvenim i ekonomskim odnosima, a onda naravno i u arhitekturi morala. "Čivutski" para uši s razlogom. Ali je svakako zanimljivo da je prag osjetljivosti na "ciganski" isl. na ovom forumu mnogo viši.

 

A za ovo oko Tesle, ma popovska posla.

Pa ovaj forum je srpski. Zna se da smo mi civilizacijski potonuli.

 

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Значи откријемо масовну гробницу испод ауто-пута, утврдимо да је у питању породица Хаџи Славковић, да су жртве црвеног терора а онда их брзо закопамо?

 

Ти си, Еви, Бачевићев спавач на форуму и лобираш за канал који ће да поплави пола Србије.

 

 

 

Priznajem da sam pogresio. Ima jedna indicija da je bio hriscanin i mnogo njih da to nije bio.

 

Priznajem da sam pogresio. (..) Moze tako?

 

Може. :)

Edited by Праслин
Link to comment

Nije Tesla žrtva crvenog terora Prasline, Tesla je resurs.

 

Resursi se doduše uglavnom iskopavaju a ne zakopavaju, ali Srbija je ovo, ništa nas neće iznenaditi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...