Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Nije bitno da li znace, bitan je princip  -_- . Jednom sam dao otkaz zbog hiljadu dindzi - Prvo sam trazio od direktora da mi u narednoj plati nadoknadi zakinutih hiljadu dinara, potom sam ga narednog meseca podsetio da treba da nadoknadi a nakon sledece plate sam dao otkaz. Naravno, u medjuvremenu sam nasao drugi posao sa boljim uslovima.

Link to comment

ja necu slati sluzbenu postu dok je na snazi doplatna marka za finansiranje parazita i govana. jedna kosta 10 dinara. ako je posta bas hitna, na poledjini upisem licno ime, ne firmu. princip je bitan! 

 

a isto tako ni ovima sa b92 necu slati sms dok glume fokus (radio, ne dasko i mladja)

Edited by garoviks
Link to comment

Jbt, oko čega se vi raspravljate.

 

Ne slušam jutarnje programe, ali sinoć sam slušao ovaj i moram reći da se MP prodao. (Do)pustio je u svojoj emisiji pesmu grupe Svi na pod. :thumbdown:

 

edit: Novak spaja moderno i "tradicionalno". Brojanica + moderni sat.

Edited by salerokada
Link to comment

Ozbiljno su pustili Svi na pod? Šta je sledeće, Nežni Dalibor? Izdrži, ribice? Zemlja gruva? Zato i jesu zaštitna lica... hm... zaboravite, zaneo sam se.:blush:

Edited by Oxymoron
Link to comment

Uf, ne mož tako, medija fajl se na toj strani pušta JQuery-jem. Mora da se pronađe source fajl (u ovom slučaju, to je:

http://podcast.b92.net/mp3/USTzbudilnik-2014-02-13-05-55.mp3 
 - nađe se u source-u plejera), tek je to link za skidanje. Onda taj link pejstuješ u neki ftp klijent, ili jednostavnije u Chrome, pa dobiješ onaj crni ekran sa komandama za reprodukciju, pa onda negde bilo gde u tom crnom polju desni klik, pa tek onda "Save Link As". Edited by giuseppe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...