Jump to content
IGNORED

Snimci saobraćajnih situacija


Tale

Recommended Posts

ovako

 

dok sam se drndao po kolskom putu, alternator mi je odustao od života

 

ugasih se, upali me neki seljo, bog ga blagoslovio, i čim krenuh nisam stajao do novog sada

 

ispalio sam neko svraćanje u bg, no nije bitno

 

rekoh da je od strane požarevca ok, sve obeleženo, predlog za obilazak preko kolara

 

dakle, "naša" raskrsnica je sledeća posle skretanja za kolare, nisam bio u mogućnosti da izdetaljišem

 

sa druge strane nema oznaka, dakle gledano od beograda voziš i samo naletiš na prekid, ovaj put sam baš proverio

 

upravo uđoh u stan, da malo iskuliram, pa pogledam mape

Edited by rođeni
Link to comment

ovako

 

dok sam se drndao po kolskom putu, alternator mi je odustao od života

 

ugasih se, upali me neki seljo, bog ga blagoslovio, i čim krenuh nisam stajao do novog sada

 

ispalio sam neko svraćanje u bg, no nije bitno

 

rekoh da je od strane požarevca ok, sve obeleženo, predlog za obilazak preko kolara

 

dakle, "naša" raskrsnica je sledeća posle skretanja za kolare, nisam bio u mogućnosti da izdetaljišem

 

sa druge strane nema oznaka, dakle gledano od beograda voziš i samo naletiš na prekid, ovaj put sam baš proverio

 

upravo uđoh u stan, da malo iskuliram, pa pogledam mape

 

Evo, nadam se da sam "ubo" lokaciju:

 

Link to comment

Stvarno ne kontaš?

I pored objašnjenja?

Beli auto stoji preko pešačkog a zbog nepropisno parkiranih (i pored zabrane) ulicom se vozi slalom.

Primeti javni parking na 2-5 metara dalje.

 

TT

Link to comment

Stvarno ne kontaš?

I pored objašnjenja?

Beli auto stoji preko pešačkog a zbog nepropisno parkiranih (i pored zabrane) ulicom se vozi slalom.

Primeti javni parking na 2-5 metara dalje.

 

TT

Glup sam. :isuse:
 
Gledam u kretanja automobila, i cekam da nesto/neko iskoci, i ni ne gledam objasnjenja na videu.
 
Inace, glede nelegalnog parkiranja, neki dan u Vrscu parkiram pred opstinom, platim SMS-om, i izlazim iz auta i gledam preko ulice gdje neka sabanka sa tatinim Touragem parkira na mjesto za invalide. U tom momentu prilazi komunalac sa masinom i provjerava da li sam platio parking.
 
- "Majstore, ja sam platio, ali ti ona preko nedozvoljeno parkira."
- "E, to nije moja nadleznost".
 
I mrtav ladan se okrene i ode. Inace, sve se desava preko puta opstine i na jedno 30-ak metara od stanice MUP-a. :frust:
Link to comment

Kontam ja to.

 

Ali, ako je ova parkirala na mjesto za invalide, sigurno nije ni platila parking. Na stranu sto je mogao opomenuti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...