Jump to content
IGNORED

The Wolf of Wall Street


Jimmy Kowalski

Recommended Posts

Teško da Leo može sa Nikolsonom da se poredi po pitanju harizme (malo ko može danas uopšte). Ali mislim da je ovaj film sasvim dobro odradio, ne kapiram te "ne može on to sam da iznese" komentare. Ja sam do sada imao drugi problem sa Di Kapriom, a to je da mi je nakon Titanika i Beacha ostao nekako zaglavljen u kadru kao balavander (isto kao Michael J Fox, Ralph Macchio ili Slavko Štimac) i da mi je bilo potrebno da čovek i "vizuelno" ostari malo da bi se otresao toga. Ali ne mogu da kažem da mi je loš glumac, naprotiv.

Link to comment

Pa moze Leo da se poredi!! Isto ima facu ko neka zivotinja, kao Dzek. Leo lici na neku veliku macku, tipa na nekog tigra. 

Plus, Leo je najbolji frajer u svemiru, a bas kao i Dzeka, boli ga bas uvo da ide u dzim, vec je sav nekako skini fet.

 

Cek dok malo Leo ostari kad krenu da mu lepe dzeknikolsonovske uloge. 

Link to comment

Teško da Leo može sa Nikolsonom da se poredi po pitanju harizme (malo ko može danas uopšte). Ali mislim da je ovaj film sasvim dobro odradio, ne kapiram te "ne može on to sam da iznese" komentare. Ja sam do sada imao drugi problem sa Di Kapriom, a to je da mi je nakon Titanika i Beacha ostao nekako zaglavljen u kadru kao balavander (isto kao Michael J Fox, Ralph Macchio ili Slavko Štimac) i da mi je bilo potrebno da čovek i "vizuelno" ostari malo da bi se otresao toga. Ali ne mogu da kažem da mi je loš glumac, naprotiv.

 

Ovo je svakako Leova dobra uloga, ali i bez toga mislim da je on veoma potcenjen glumac, pre svega zato što ima slatku facu. Ko je gledao na primer Total Eclipse, ili Basktball Diaries zna da je Leo sjajan glumac i da mu uloga u WOWS uopšte nije najbolja uloga.

Link to comment

Ovo je svakako Leova dobra uloga, ali i bez toga mislim da je on veoma potcenjen glumac, pre svega zato što ima slatku facu. Ko je gledao na primer Total Eclipse, ili Basktball Diaries zna da je Leo sjajan glumac i da mu uloga u WOWS uopšte nije najbolja uloga.

vise je to faca slabog/neodredjenog karaktera, nego sto je slatka. meni je u Avijaticaru najbolji. btw, odlican glumac.

Edited by Lancia
Link to comment

Ko pogleda dve verzije Getsbija jednu za drugom, wtmil.

 

 

vise je to faca slabog/neodredjenog karaktera, nego sto je slatka. meni je u Avijaticaru najbolji. btw, odlican glumac.

 Tako je, Aviator, takođe jedna od njegovih vrhunskih.

Link to comment

zar on stvarno ima vrhunsku ulogu. dobrih ima, ali vrhunskih....teško. da ima, odradio bi wolfa ko od šale, ne bi se onoliko mučio (mada nije imao decent sidekicka, to mu priznajem) fale mu godine rekao bih.

Link to comment

meni on sve vise izgleda kao da glumi dzeka nikolsona, u onom ostrvu pogotovo, tu je isti nikolson iz kineske cetvrti.

vuka doduse nisam gledao, a ni getsbija.

imho, nema vise staaaaarih glumcina.

 

edit: sad slucajno vidim da ste vec drvili o tome, ko me jebe kad me zabole sta pisete 

Edited by ToniAdams
Link to comment

ni ja.... stvarno se trudim da ne izbegavam filmove s Leom samo zato jer mi total and utter antipatican... al ne vreeeeeeeeeeedi  :( 

 

eh da, Django je izuzetak biti moro

Edited by Hippie
Link to comment

Plus, Leo je najbolji frajer u svemiru

Jedino sto mu treba hoklica da te cmokne :D Salu na stranu, malo sam sumnjicav u pogledu tvoje ocene (premda nisam strucan).

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...