Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

meni je najtuznije bas to sto mi se cini da su ove dve htele (i uspele) da budu poznate, a kako ce biti poznate, pa velikim usnama i sisama.
a zašto ti je to najtužnije?
Link to comment
  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad pre naštancaste 21 stranu :)Al ajd da se uključim, nemte ići kod hirurga za povećanje penisa, evo kako možete u svom domu doći do željene veličine:Prvo ga dobro izdrkati, stojeći, potom dok je još uvek čvrst prebaciti preko njega peškir natopljen vodom i "raditi" u prazno. Postupak ponavljati 4x nedeljno, 3 meseca, potom napraviti kratku pauzu, pa opet u krug dok ne stignete do planiranih centimetara. Uspeh zagarantovan.žene, hoćete da vam sise stoje pravo- hodajte četvoronoške.

Edited by Duci Simonovic
Link to comment
pa bre ulozili smo celu civilizaciju da oprostimo drugachijost i kako kilavo nam ide! ^_^nije problem da se caska o izborima i normalnosti, to je ok, gaus je kriv za sve, daboga crko. ali ja ovde vidim, ne ovde, nego u medijima, jednu neverovatnu potrebu da se ove zene bukvalno razapnu. i to nece prestati. ognjanovici su potrosheni, one da se spreme <_<pri tome ljudi u svojim ormarima izgajaju neverovatne skelete, jer tako je to sa ljudima...
nisam pročitala celu temu, gde sad da stignem da pročitam 20 strana, jbti čini mi se da ima dosta nesporazuma ovdenekako mi buba dosta ubola ovim postomrazapeli ste evi, čini mi se na pravdi bobaok, različitost i sve to, ali da li bi svi koji ovde brane ovu konkretnu različitost učinili sebe različitim na sličan način?ne verujem. upravo se priča o nekim mogućim ispravkama ali koje se itekako uklapaju u prihvaćene ideale lepotenormalne grudi (šta god to značilo), ravni i beli zubi, ravan nos itede,bubin post sam citirala zato jer mislim da je tu negde poentaove devojke ne žive u šumi, socijalna su bića i sve ovo su uradile (verovatno) da bi se dopale (više).a dogodiće se sasvim suprotno, ismejaće ih, razvlačiće ih po medijima ko slinepretpostavljam da nisu toliko glupe da u jednom momentu neće ukapirati da nisu predmet divljenja već sprdnjei šta ćemo onda, da li će biti srećne ili očajnemožemo mi ovde teoretisati do sutra, ali retki su ljudi, jako retki, koji mogu da iznesu različitost na pravi načinsvi ostali su osetljivi na to kako ih zajednica u kojoj žive, doživljava i prihvata
Link to comment
Oni su u stvari tacno kao neko pleme (apropo onoga sto je estel kacila neke Afrikanke). U okviru tog sveta vaze neka druga pravila, a iskreno receno, mene zabole za njih. Mislim da je pre problem TV sto vam ih (preko farmi, VB i sl. djubreta) uvlaci u zivote. Takvima i porucujem da ih se to, u stvari, uopste ne tice. Nije to vas svet.
eh pa dusebriznicima je ceo svet njihov svet, i osecaju moralnu obavezu da posrnule izvedu na jedini pravi put. ako vec ne postoji legalan nacin za to urazumljivanje, hajde da ih barem nataknemo na stub srama, ili da ih sazaljevamo kao nakaze. ovde mislim na one komentare o kojima je buba pricala, to je presek okruzenja u srbiji. ako se jos neko prepozna, eh well.ne vidim svrhu bavljenja necijim licnim izborima na ovaj nacin, slazem se da je postenije reci to je djubre i ne zanima me i otici svojim poslom nego dovoditi u pitanje necije psihicko zdravlje iako za to kriticar nema za to ama bas nikakvih kvalifikacija.
Link to comment

setio sam se, da sam pre 5-6 godina upoznao australijskog umetnika - stelarcakome su u fokusu eksperimenti sa sopstvenim telom.tada mu je bila aktuelna usna skoljka od prirodnih i vestackih materijala, koju je ugradio na ruku. sa idejom da u nju ubaci minijaturni mikrofon. ovaj bi posle prenosio zvuk bezicno na internet. druga verzija je bila da se zvuk preko bluetootha prenosi do usta gde bi se na mestu jednog zuba nalazio mali zvucnik. :D Performer gets third ear for artzakomplikovalo se sa mikrofonom jer je izazvao infekciju, ali planovi su ostali za realizaciju i dalje.deo projekta finansira australijska vlada, preko fonda za umetnost.

11_450.jpg20_450.jpg8_450.jpg23_450.jpg

Edited by Takeshi
Link to comment
eh pa dusebriznicima je ceo svet njihov svet, i osecaju moralnu obavezu da posrnule izvedu na jedini pravi put.
nisam pročitala celu diskusiju, ali na osnovu onoga što sam pročitala, nisam baš ovako razumela te neke postovešta znam, ljudi iznose svoj stav. ovde. ne znam koga to može da ''izvede na pravi put'', tj, nisam prepoznala nameru da se to radia uvek postoji pitanje. da imam kćerku, da li bih se suprotstavila(o) njenoj nameri da se ''napravi na ovo''a ono što ne bih poželela svom detetu, ne bih ni tuđem, jbge sad, da li me to klasifikuje kao malograđanku ?naravno, nije u redu suditi o nečijem psihičkom zdravlju na način na koji se to ovde radilo, ali neka pitanja se prosto nameću ?@takeshiumetnik koga navodiš spada verovatnu u tu grupu retkih ljudi na koje sam mislila u prethodnom postuto je neka sasvim druga priča, to se radi osvešćeno i iz sasvim desetih razloga Edited by duda
Link to comment

Slozila bih se sa Indijem da je sa ove dve najveci "problem" sto su potpuno van nase svakodnevne spoznaje. Da, secam se kad sam u Opstanku prvi put videla one zene sa lopaticama u ustima i koliko mi je to bilo potpuno neshvatljivo, otudje i reakcija "burna." Ja sam, igrom slucaja, imala prilike da provedem duze vreme sa tom folk/silikon/splavuse ekipom i moram priznati da sam bila zblanuta u pocetku, dok nisam shvatila da su oni podjednako zblanuti mojim postojanjem :D U tom svetu, jedva da postoji kategorija "previse silikona." Ove dve mozda gledaju kao pomalo ekstremne ali nista strasno. U svakoj ekipi postoji jedna koja je prva pocela sa ubacivanjem dodatnih delova, ostale samo prate i eventualno podizu ulog. Sa druge strane, muskarci u tom okruzenju gledaju samo takve devojke/zene, prirodno je njima ruzno i obicno.Meni je bilo smesno sto sam ja njih gledala u stilu "kako je steta sto su prirodnu lepotu unakazile plastikom", a one sa druge strane za mene "steta sto neces da se namontiras da budes extra riba" :D (diclaimer: ovo je sve izgovoreno lice u lice)Na kraju se uvek vracamo na ono da je "lepota u oku posmatraca"

Link to comment
U tom svetu, jedva da postoji kategorija "previse silikona." Ove dve mozda gledaju kao pomalo ekstremne ali nista strasno.
pa ne bi se baš reklo po načinu na koji su tretirane u medijima, pa čak i onim koji nisu gadljivi na silikonske lepoticereklo bi se da su one ipak otišle preko te neke granicee sad, ko tu granicu određuje i gde je postavlja i na koji način, to je za diskusiju, svakako
Link to comment
ok, različitost i sve to, ali da li bi svi koji ovde brane ovu konkretnu različitost učinili sebe različitim na sličan način?
Ne moram actually sprovoditi drugačijost™ da bih smeo da je branim.I, ako želim sebi da dopustim slobodu da se poserem na načiji izgled, moram i njemu dopustiti da izgleda kako želi.Nije da naročito želim da kritikujem tudje izglede™, ali, ostavljam sebi tu mogućnost, za svaki slučaj.
nekako mi buba dosta ubola ovim postom
Ona to često radi. :)
Link to comment
nisam pročitala celu diskusiju, ali na osnovu onoga što sam pročitala, nisam baš ovako razumela te neke postovešta znam, ljudi iznose svoj stav. ovde. ne znam koga to može da ''izvede na pravi put'', tj, nisam prepoznala nameru da se to radia uvek postoji pitanje. da imam kćerku, da li bih se suprotstavila(o) njenoj nameri da se ''napravi na ovo''a ono što ne bih poželela svom detetu, ne bih ni tuđem, jbge sad, da li me to klasifikuje kao malograđanku ?naravno, nije u redu suditi o nečijem psihičkom zdravlju na način na koji se to ovde radilo, ali neka pitanja se prosto nameću ?@takeshiumetnik koga navodiš spada verovatnu u tu grupu retkih ljudi na koje sam mislila u prethodnom postuto je neka sasvim druga priča, to se radi osvešćeno i iz sasvim desetih razloga
pa poenta je da punoletan covek, makar i bio necija cerka ili komsinica, ima pravo da neovisno od vecinskog misljenja u okruzenju donosi odluke vezane za svoje telo i kako ce ono izgledati. narocito ako i psiholog potvrdi da je taj generalno citav u glavu al da ima malo ekscentrican ukus, da li bi se i dalje dala u kampanju odvracanja? i sta bi ti bilo opravdanje za to, eventualno neprihvatanje okoline? ok je da takav stav imas kad su tvoje licne odluke u pitanju, ali sta ako ce neko zapravo biti srecniji da bude kakav zeli iako ga sredina ne prihvata, u cemu je onda poenta - usreciti okolinu ili svoju cerku?i zasto bi umetnici bili sasvim druga prica? i taj takeshijev ne zivi pod staklenim zvonom, seta se takav ulicom, gledaju ga ljudi. nadam se da necemo sad poceti da tranziramo umetnike i klasifikujemo kao freakove sve one sto ne slikaju vaze s cvecem:)) ne moramo daleko ni ici, eno ono sto radi marina abramovic, jel to nesto sto bi uradio covek pri zdravoj pameti?:)) iscrpljivanje, samopovredjivanje, izlaganje svog tela kao objekta koji svaki posetilac moze da sutne, bukvalno? ako se neka pitanja i namecu, a glavno je izgleda to jesu li ove dve citave i ko im dade dozvolu, zasto odgovore ne prepustiti nekom ko zapravo moze biti nepristrasan i ko je strucan da o tome sudi? ako je pre operacija psiholog s njima popricao i shtiklirao da nema takvih prepreka, o cemu onda uopste pricamo ovde?edit. doduse imajuci u vidu nivo nase elite psihologa ne znam kakve vajde i od toga. pitanje je milisekunde kad ce dr zoca izbaciti svoj traktat o neprihvatanju prirodnih rodnih uloga kao uzroku ove degeneracije. Edited by Leia
Link to comment
Ne moram actually sprovoditi drugačijost™ da bih smeo da je branim.
ma naravno, možda se nismo razumelija sam samo pokušavala da objasnim to neko osećanje ''da ti je žao'' kada ih vidišmeni iskreno jeste, zato što ne verujem da su se one ovim intervencijema na sebi usrećile, već naprotiv.nije mi žao ako grešimako su one srećne i zadovoljne i ako će time lakše postići (ili uopšte, postići) ono čemu u životu streme, onda ok.ko sam ja da ih osuđujem. i zašto, na kraju ?
Link to comment

Dudo, ja ni ne mislim na medije i komentare citalaca, vec na njihovo izabrano okruzenje u kom je ovo samo malo preko granice. Uostalom, one uopste nisu jedine, precesljaj malo onu temu "Proterani sa Facebook-a", ima ovakvih koliko hoces kod nas, samo ih ti i ja ne srecemo osim po novinama. A veruj mi da ova ekipa ne cita nista izvan Sveta, Skandala i Alo-a.Za moje pojmove ovo jeste preko granice, ali opet, ko sam ja da stajem na put njihovoj sreci ^_^Granica je tamo gde je postavis, bar po mom misljenju. Iskreno, na prvu loptu, ja sam vrlo iskljuciva i netolerantna za ovakve pojave, ali posle 5 minuta shvatim da me se zapravo i ne tice, jer licno verujem da je normalnost relativna kategorija, odredjena nasim okruzenjem (izabranim ili nametnutim). Ne bih ovo pozelela nikom, ponajmanje svom potencijalnom detetu, ali sa ove tacke gledista, ne znam sta bih mislila da se nadjem u konkretnoj situaciji.

Link to comment
nadam se da necemo sad poceti da tranziramo umetnike i klasifikujemo kao freakove sve one sto ne slikaju vaze s cvecem:)) ne moramo daleko ni ici, eno ono sto radi marina abramovic, jel to nesto sto bi uradio covek pri zdravoj pameti? :)) iscrpljivanje, samopovredjivanje, izlaganje svog tela kao objekta koji svaki posetilac moze da sutne, bukvalno?
e gde mene nađe, pa ja marinu pratim još pre nego je bila u vezi sa ulajemi ne samo marinu, veliki sam poštovalac moderne i alternativne umetnosti i ne samo likovnemarina (kao uostalom i ostali umetnici tog kalibra) ne smeju ne u istu rečenicu, nego ni na istu stranu sa ovim o čemu pričamo ovdeako razlika nije jasna iz aviona, onda ni ja neću uspeti da je objasnim, taman pisala dva dana
Link to comment
Kakav TV, nemam ja to - da nije ovog foruma nikad ne bih saznao da takve osobe postoje (ostao bi btw uskracen i za poznavanje dr Zoce i ostalih primeraka iz Symetove kolekcije, muziku Doris B., Ravnu Goru...)
Same here.Zbog PPP sam, često, obavešteniji nego mnogi kojima je plastični hirurg ugradio daljinski umesto ruke.
Link to comment
a ti ovo profesionalno? :)
ja sta?Oli me uputit na neki post u kom poput vas dvoje aniziram drugog forumasa objasnjavajuci mu sta bi on u stvari hteo. Malo ste se kanda zaigrali tih mpdernih lovaca na vestice, psihijatara
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...