Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

4 minutes ago, Poludziber said:

Kad budes izbrojao prvi milion ako me se setis, setis...

 

Tebra, kod tebe je skupo ovo..kod tebe se zapci ugradjuju kao da su Miskovic i Todoric licno. Moram sa bratom Sijem ovo da izguram, samo da resimo jeftin shipping i Bog da me vidi.

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, gospa buba said:

njima svakako ne ide u rachun da uvode partizane u prichu.

Mislim, bila su i vremena kada su ih uvodili, onoliko, 'oce to kod njih, samo ako ima neke vajde... :sleep:

 

Picture-Post-Usa-Partisan.jpg

 

A mitm se primimo k'o mladi majmuni.... :D 

Edited by namenski
Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

zapravo, moguće je da su amerikanci snimili naše afinitete pa su onda tek izabrali prihvatljivog heroja. nešto pre korone, na poslu sam pomagala koleginici da sašije kostim za sina za školski maskenbal, posle mi pokazivala slike, pola devojčica se makiralo u milunku.

 

ja bih se mogao opkladiti da su amerikanci predimenzionisali budžet za emitovanje tih reklama jer neko ko je to određivao nije imao pojma koliko je kod nas sekund epp programa jeftin. i onda ih mrzelo da se njakaju sa papirologijom iz početka.

kao npr kad coca-cola krene da deli posuđe pa na kraju svaki srbin u proseku dobije po 1.30 tiganja i 0.92 šerpi

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, radisa said:

To mi kaži, da se odmah psihički pripremim...

 

Kad bi postojao neki nači da kad gledam EON preko kompa, čim naleti na reklame, preskoči do njihovog kraja, to bi bila fantazija... Ovako mi se desi da ne premotam odmah, jer radim nešto drugoi i onda čujem svašta što ne želim... :(

 

Pazi, to sigurno postoji i nije komplikovano da se napravi, imaš onaj S-Tube koji mi je instaliran na EON boksu, koristim ga umesto Yt i naravno osim toga što nema reklame, takođe ima i tu funkciju da preskače nemuzički deo pesama kao i EPP delove u klipovima kada se reklamira neki sponzor.

 

Recimo umesto reklama da ti pušta muziku sa plejliste ili da vrti klipove malih životinja :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...