Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

15 minutes ago, radisa said:

Dobro, evo pitanja za đuku:

 

"Zašto si u vreme korone vodio navijače po krovovima i palio baklje"

"Zašto ste dolazili Đilasovoj maloletnoj deci ispod prozora i urlali? Dali mislite da je to vid političke borbe?"

 

Šta misliš, da li bi odgovorio direktno? I šta bi se značajno promenilo u Srbiji ako bi odgovorio na ova pitanja direktno?  Pa čak i da odgovori istinito "Jer nam se može i bole nas kurac"... Pa Mitrović je za svoje gledaoce direktno, javno, i precizno, rekao da su budale, i da li se išta promenilo?

 

I poslednje, čemu rezgovor sa takvim ljudima uopšte? Da čujemo njegove laži i obmane po 100. put? Da čujemo neka pravdanja? Ne razumem...

 

Zato sto su "takvi ljudi" na vlasti u Srbiji 10 godina, pri cemu redovno dobijaju 50%+, a sad ce da se iz svog sveta jave Caligule pa ce da kazu da je to zato sto 40% od toga ukradu...

To je taj lom mozga, kad sns nece da ucestvuju u debatama to je zato sto su picke jer bi u debati bili pokidani i odmah bi pali samo da se dozvoli dijalog, kad se opozicija ne zove na debate nece da ih zovu da sns ne bi bili pokidani, kad Djuka sns pristane da ode na N1 ili na taj space ni onda ne valja.

Ovde je najbolje jer dijalog cveta svako moze da napise npr. da je Djilas bio BG serif  na nivou Vucica i da ne bude proglasen za sendvicara. Oh, wait...

 

 

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Pexa said:

To je taj lom mozga, kad sns nece da ucestvuju u debatama to je zato sto su picke jer bi u debati bili pokidani i odmah bi pali samo da se dozvoli dijalog, kad se opozicija ne zove na debate nece da ih zovu da sns ne bi bili pokidani, kad Djuka sns pristane da ode na N1 ili na taj space ni onda ne valja.

Ovde je najbolje jer dijalog cveta svako moze da napise npr. da je Djilas bio BG serif  na nivou Vucica i da ne bude proglasen za sendvicara. Oh, wait...

 

I radiša i ja smo postavili isto pitanje, gde si ti video normalan dijalog sa njima u proteklih 10 godina? I šta bi tačno njihovi odgovori na neka pitanja konkretno doneli? Sa njima postoji samo jedan način borbe i to nije dijalog.

 

  • +1 5
Link to comment
43 minutes ago, radisa said:

I poslednje, čemu rezgovor sa takvim ljudima uopšte? Da čujemo njegove laži i obmane po 100. put? Da čujemo neka pravdanja? Ne razumem...

 

Ako će pitanja da ih izvrgnu ruglu, da ispadnu glupi i smešni, zašto da ne? Dakle, zavisi od hosta i moderatora, no to na stranu, kao što rekoh, obe opcije mi imaju smisla, ili barem mogu da razumem da neko preferira jednu u odnosu na drugu.

No šta to govori o Bori konju, osim da se ne slažemo sa njim po tom pitanju? 

 

Copkiller lupeta, čovek uopšte nije glupav, niti je prosečan, ne kažem to jer mi je bitan već jer su činjenice. 

Jedino je bitno u cleoj priči koja mu je agenda. To što je rekao za Mariniku i ekipu može i da bude u afektu, pošto je upao u neki konflikt sa Borkom i krenuo je žustriji razgovor, ali i ja sam bio u fazonu wtf kada je to rekao, dakle svakako ne odobravam. 

Poenta je da to što je Đuki Bizonu dao reč, ne znači ništa u tom pogledu i da sve što radi u smeru protiv vlasti ipak više dobra donosi no koristi u toj nekoj twitter "medijskoj sceni". 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

I radiša i ja smo postavili isto pitanje, gde si ti video normalan dijalog sa njima u proteklih 10 godina? I šta bi tačno njihovi odgovori na neka pitanja konkretno doneli? Sa njima postoji samo jedan način borbe i to nije dijalog.

 

Sta znaci normalan dijalog? I sa radikalima 90tih je dijalog uvek bio isti, ali se opozicija nikada zbog toga nije povlacila, niti su pristalice opozicije bile u fazonu "pusti budale nema sa njima sta da se prica". Stvar je prosta, ako si politicar koji zeli da dodje na vlast onda nemas taj luksuz da biras sagovornike po svojoj volji.

Koji je to drugi nacin borbe osim pobede na izborima? Eno zamalo da Vucic padne na ulici, falilo je jos samo oko 500k ljudi...

Link to comment

Kako je rekao Žvalavi u jednoj izbornoj noći, "Srbija nije na tviteru". Spejsovnje sa Bizonom je čisto gubljenje vremena, a njemu to dođe kao rešavanje ukrštenih reči.

 

Eno sinoć bili Zelenović i Aleksić u debati na Insajderu, koji je kudikamo korektniji teren od RTS-a ili Prve, pa se opet sve pretvorilo u kokošinjac.

Pobeda "na izborima" da, čim opozicija bude imala više palica i gumenih čekićatm da to i odbrani.

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, Mil@n said:

 

Ako će pitanja da ih izvrgnu ruglu, da ispadnu glupi i smešni, zašto da ne?

I šta onda?

 

Imamo ovde na forumu par takvih koji ispadaju smešni i glupi i botovi, pa nastavljaju dalje, kao da se ne dešava ništa... I još postanu bezobrazni, kad im ukažeš da lažu i izmišljaju...

 

Dakle, čemu svrha razgovora sa nekim takvim? Neko će se opametiti?

 

Još da dodam, do pre 4-5 godina sam imao povremeno slična razmišnjanja o tome da treba diskutovati, jer će neko neutralan možda da shvati nešto... U međuvremenu sam naučio, neutralni su neutralni jer ih bole kurac i neće ni dalje imati mišljenje... A preobratiti dijalogom nikog nećemo...

  • +1 6
Link to comment
Just now, morgana said:

odavno je vrijeme za radikalnu borbu, kakva diskusija, svasta

 

To nije pitanje, pitanje je da li je bora konj zbog toga idiot glupavi ili jednostavno ima pravo da misli drugačije po tom pitanju a da to nije. 

Link to comment
34 minutes ago, Mil@n said:

 

Ako će pitanja da ih izvrgnu ruglu, da ispadnu glupi i smešni, zašto da ne? Dakle, zavisi od hosta i moderatora, no to na stranu, kao što rekoh, obe opcije mi imaju smisla, ili barem mogu da razumem da neko preferira jednu u odnosu na drugu.

 

Bukvalno ispadaju glupi i smešni od prvog dana, svi odreda, od Vučića, preko Bizona i Babića, do Ane Brnabić itd itd. Ljud ih ismevaju i... Šta s tim?

 

To tvoje razmišljanje je direktno povezano sa onim diskusijama koje smo imali na temu Pljiža i ostalih gluposti - to nema nikakvog efekta. Navedi mi JEDNU stvar koju je javno ismevanje i to što su ispadali glupi imalo kao realnu posledicu po bilo koga od njih. JEDNU stvar, ne više do toga. 

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Bukvalno ispadaju glupi i smešni od prvog dana, svi odreda, od Vučića, preko Bizona i Babića, do Ane Brnabić itd itd. Ljud ih ismevaju i... Šta s tim?

 

To tvoje razmišljanje je direktno povezano sa onim diskusijama koje smo imali na temu Pljiža i ostalih gluposti - to nema nikakvog efekta. Navedi mi JEDNU stvar koju je javno ismevanje i to što su ispadali glupi imalo kao realnu posledicu po bilo koga od njih. JEDNU stvar, ne više do toga. 

 

Ismevaju ih ljudi međusobno, i par ljudi na alternativnim medijima. Malo ko lično, i direktno. I ne treba tu da postoji neka posebna sadisfakcija da tipa Đuka Bizon skoči posle spejsa osramoćen sa terase, jednostavno, lepo je kada se stoki iskenjaš na glavu i ti mali momenti kada makar na sekundu transparentno dobiju šta zaslužuju, nevezano za Bizona. To ti je ono kada Žaklina ili neko drka smradove na kzš prostim pitanjima a nama svima drago dok se oni vrpolje u stolicama i lupetaju gluposti, i koprcaju se. Naravno da je jadno što nama takve mizerne gluposti donose zadovoljstvo, makar malo, ali to samo govori koliko smo skurcani.

 

Što se tiče pređašnjih diskusija. stvarno ne znam kakvog efekta pa treba da ima jebena emisija od pola sata? To samo ti misliš da treba da ima ili da neko misli da ima.

Ja sam samo uvek govorio da je bolje da ima nego da nema, da je svaka kritika vlasti dobro došla, ko god da je u pitanju. Da nije toliko bitno ako Kesić i Ivanović nisu toliko smešni dok seru po vlasti, kao i bilo ko drugi. Jedino ti imaš tu teoriju da se neko loži da će Kesić ili Ivanović da sruše vlast, ili misliš da oni koji to gledaju to misle, šta god da je od toga, isti q, besmisleno je. 

 

Al nema potrebe da se vraćamo na to, nećemo se složiti like never. 

Link to comment

Ako je razgovor ono sto bizon i orlic zele onda to ne treba da radimo jer je to sve plan njihovog sefa, nista, nigde, niko ne radi slucajno kod njih il je na nivou st.greske. Za sve to je neko negde placen dok mi se sudaramo, bora konj mozda to ne zeli samo doprinosi gubitku vremena, da nam je to neki resurs pa ajd.

Link to comment
2 minutes ago, villiem said:

Ako je razgovor ono sto bizon i orlic zele onda to ne treba da radimo jer je to sve plan njihovog sefa, nista, nigde, niko ne radi slucajno kod njih il je na nivou st.greske. 

 

Tako je. Nije Đuki bilo sigurno dosadno pa kao ajde idem u spejs. 

Link to comment

lozi ih spejs, to je jasno. oni krpe i mikro rupe, a ovo je neka rupa. i to je sve.

gde si tu mogao do pre mesec dana da chujesh tog cutu ili savu ili nekog, i josh da pitash neshto, a iz topline svoje fotelje? a sad, ako hoce, moze da ti pricha svako veche. shto je to 2000 ljudi, to je nebitno. zulja aleksandra i 100 i 5 i 1.

ili dritana. pazi skupio se neki kusur naroda da chuje dritana. i moze da ga chuje ohmy.gif

novi medij, novi problemi. nije drama koga mi necemo da chujemo, nego koga hocemo dry.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.





Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

 

Ismevaju ih ljudi međusobno, i par ljudi na alternativnim medijima. Malo ko lično, i direktno. I ne treba tu da postoji neka posebna sadisfakcija da tipa Đuka Bizon skoči posle spejsa osramoćen sa terase, jednostavno, lepo je kada se stoki iskenjaš na glavu i ti mali momenti kada makar na sekundu transparentno dobiju šta zaslužuju, nevezano za Bizona. To ti je ono kada Žaklina ili neko drka smradove na kzš prostim pitanjima a nama svima drago dok se oni vrpolje u stolicama i lupetaju gluposti, i koprcaju se. Naravno da je jadno što nama takve mizerne gluposti donose zadovoljstvo, makar malo, ali to samo govori koliko smo skurcani.

 

Slažem se, lepo je kada ih neko proziva ali ti si nekako to predstavio kao da to ima nekog većeg i bitnijeg efekta. Ali to na internetu nema nikakvog efekta osim toga da su ismevani u okviru tog babla u kome se ti i ja nalazimo. Isto tako, njima to neće biti nešto posebno neprijatno jer, kao što rekoh, do sada bismo od toga videli barem neku posledicu po njih - a tih posledica nije bilo. To kada ih neko isproziva na internetu ili postavi neprijatno pitanje na KZN jedino služi tebi i meni da se na trenutak osetimo bolje. I ne kažem da toga ne treba da bude, treba, ali ne treba da se zavaravamo da to ima neku težinu.

 

Dakle nikakav dijalog, nikakva neprijatna pitanja jer je do sada svako trebalo da skapira da to ničemu ne doprinosi osim tom ličnom prividu "uuuu al mu je rekao/rekla!!!11". Video si šta jedino pali i šta ih je nateralno da odjednom traže dijalog (koji je opet lažni dijalog ali ok). Eno, premotaj Insajder Debatu od sinoć i reci mi na koje pitanje je SNS-ovac odgovorio, pa kada vidiš da ni na jedno neprijatno pitanje nije dao odgovor već je izdeklamovao ono šta mu je bilo napisano, onda ćeš skontati da ni sa Bizonom nemaš o čemu da razgovaraš.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...