Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

@gospa buba

 

Imaju novu rekalmu za Milunku Savić... Sad iskače iz rova i viče na sve da prekunu da pucaju... Seems legit... :fantom:

 

Valjda im je neko rekao koliko je predhodna bila idiotska... Pa su napravili jednu za dlaku manje idiotsku...

  • Tužno 1
Link to comment
15 minutes ago, radisa said:

@gospa buba

 

Imaju novu rekalmu za Milunku Savić... Sad iskače iz rova i viče na sve da prekunu da pucaju... Seems legit... :fantom:

 

Valjda im je neko rekao koliko je predhodna bila idiotska... Pa su napravili jednu za dlaku manje idiotsku...

 

... uz otrovnu strelicu na račun SFRJ

 

 

 

Link to comment
25 minutes ago, radisa said:

@gospa buba

 

Imaju novu rekalmu za Milunku Savić... Sad iskače iz rova i viče na sve da prekunu da pucaju... Seems legit... :fantom:

 

Valjda im je neko rekao koliko je predhodna bila idiotska... Pa su napravili jednu za dlaku manje idiotsku...

 

Ja cu da sacekam nastavak u kom ona otvara NGO i spoznaje sustinu srece u zivotu. Ovo do sada je nekako..mlako i neubedljivo.

  • Haha 4
Link to comment

potpuno mi je neshvatljiv koncept, zashto ona. i gde misle da su poshli, gde nas vode. sad vec na svakom drugom bilbordu sija milunka, wtf eksperiment blink.png

(mislim, jasno je, povladjuju nashoj kratkoj pameti, rezirace bjela do kraja milunka bog te video, sa vishkom patriotizma i romantike iz jedinog rata u kom su srbi ikad bili...)

lozi li nas uopshte neka zenska koja se maskirala da ide u rat? zna li se neshto? unsure.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.







  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, radisa said:

@gospa buba

 

Imaju novu rekalmu za Milunku Savić... Sad iskače iz rova i viče na sve da prekunu da pucaju... Seems legit... :fantom:

 

Valjda im je neko rekao koliko je predhodna bila idiotska... Pa su napravili jednu za dlaku manje idiotsku...

biće i treća

Link to comment
2 minutes ago, renne said:

biće i treća

To mi kaži, da se odmah psihički pripremim...

 

Kad bi postojao neki nači da kad gledam EON preko kompa, čim naleti na reklame, preskoči do njihovog kraja, to bi bila fantazija... Ovako mi se desi da ne premotam odmah, jer radim nešto drugoi i onda čujem svašta što ne želim... :(

  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, gospa buba said:

lozi li nas uopshte neka zenska koja se maskirala da ide u rat? zna li se neshto? unsure.gif

zapravo, moguće je da su amerikanci snimili naše afinitete pa su onda tek izabrali prihvatljivog heroja. nešto pre korone, na poslu sam pomagala koleginici da sašije kostim za sina za školski maskenbal, posle mi pokazivala slike, pola devojčica se makiralo u milunku.

Link to comment
9 minutes ago, slepa živana said:

 pola devojčica se makiralo u milunku.

A dečaci?

 

Mislim, ako se devojčice maskiraju u Milunku, nije to ni tako loše, žena je u bila OK, i može biti sasvim fin role model deci u odrastanju...

 

Brine me da se dečaci nisu maskirali u AV ili Vesića...

Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

A dečaci?

 

Mislim, ako se devojčice maskiraju u Milunku, nije to ni tako loše, žena je u bila OK, i može biti sasvim fin role model deci u odrastanju...

 

Brine me da se dečaci nisu maskirali u AV ili Vesića...

 

Za Aleka nije problem

 

Labbra Finte - Grandi - Rosse - Maschera - Carnevale - Halloween - Unisex  Idea Regalo Natale Compleanno Festa : Amazon.it: Abbigliamento

 

A kakav je kostim Vesic?

Link to comment
6 minutes ago, Poludziber said:

 

Za Aleka nije problem

 

Labbra Finte - Grandi - Rosse - Maschera - Carnevale - Halloween - Unisex  Idea Regalo Natale Compleanno Festa : Amazon.it: Abbigliamento

 

A kakav je kostim Vesic?

 

Au...hocu da imam ovo kad budemo zatvarali Gazelu..dje se pazari ? 

 

Ceca se bese slikala u uniformi..Karleusa isto kad su nas bombardovali..Za Brenu se pricalo da jeste ali za Alijine vojnike (neki su se ozbiljno pecali na to)..Eto im materijal za snimanje, jebo im pas mater. 

 

Da imam para da ispratim svoj inat, tacno bih uzeo bilbord u centru Bg-a i na njemu stavio "Milunka je za Putina i brata Sija".

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

A dečaci?

 

Mislim, ako se devojčice maskiraju u Milunku, nije to ni tako loše, žena je u bila OK, i može biti sasvim fin role model deci u odrastanju...

 

Brine me da se dečaci nisu maskirali u AV ili Vesića...

nisu :lol:

zapravo, tema je bila stari zanati. naš dečak je bio kovač, ne sećam se drugih, a devojčice pola bolničarke pola milunke.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...