Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

On 28.12.2021. at 12:43, Filozof manijak said:

Ili služio vojsku u vrtiću čiji je staf sastavljen od 50 žena.

Pakao je za ono dečije igralište.:fantom:

nije da je bilo zabranjeno ici medju muskarce. :fantom:

Link to comment

MJIR52J.png

 

:lolol:

poslednjih 7-8 godina jedini domaći info sajt koji posećujem, ali izgleda se i toj ljubavi bliži kraj

da ironija bude veća tu je do danas stajala rubrika covid-19 :covid19:

 

Link to comment

Moram da priznam da sam malopre odgledao na preskoke Andjusa kod Jeremićke. Nema šanse da bi Pajtonovci napravili bolju priču od one. Hajlajt godine mi je Obradović. Za njegovih uvodnih 5 minuta bi ga nadležne institucije hospitalizovale po hitnom postupku a oni svi zajedno dobijaju sat vremena na nac frekvenciji. Isključim se iz svega u ovoj državi često i prilično uspešno ali onda me tako iz nevezanog drmne nešto da ne znam da li sam više frapiran ili tužan. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

Moram da priznam da sam malopre odgledao na preskoke Andjusa kod Jeremićke. Nema šanse da bi Pajtonovci napravili bolju priču od one. Hajlajt godine mi je Obradović. Za njegovih uvodnih 5 minuta bi ga nadležne institucije hospitalizovale po hitnom postupku a oni svi zajedno dobijaju sat vremena na nac frekvenciji. Isključim se iz svega u ovoj državi često i prilično uspešno ali onda me tako iz nevezanog drmne nešto da ne znam da li sam više frapiran ili tužan. 

Ukačio sam početak njegove priče o NĐ Hristosu i Kraljici Elizabeti i shvatio da je to previše za mene u tom trenutku. Pokušaću nekad kad popijem par piva ili neki vinjak, ovako mi preteško pada. 

Link to comment

Da Đoković zove princa Harija da on zove kraljicu Babu tj da su zvali on bi u Aus ušao bez pasoša sa crvenim tepihom. Vučić je najbolji evropski šahista, on igra bez table a ne samo bez table on igra i bez figura. Verujem da je i on bio u fazonu ej stani malo. 

  • Haha 6
Link to comment

Meni Bogdan ne deluje lud..deluje glup ali nedovoljno dobro glumi ludilo ili full lozenje. 

 

Mislim da je namirisao neku kombinu za sebe i da mu treba namig i odobrenje sa vrha i sad radi trosmenski. Koliko sam skapirao u onom brukanju na SK, radi nesto u Kini trenutno.

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Da Đoković zove princa Harija da on zove kraljicu Babu tj da su zvali on bi u Aus ušao bez pasoša sa crvenim tepihom. Vučić je najbolji evropski šahista, on igra bez table a ne samo bez table on igra i bez figura. Verujem da je i on bio u fazonu ej stani malo. 

e jebse, sad moram večeras da pustim, ko će čekati sutradan, vidio sam i da je pominjao neke šahovske figure. Djelovao je kao oni neki šamani koji upadnu u trans od ajahuaske i tako narađeni izgovaraju prvo što im padne na pamet.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...