Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Da ne bismo imali još 150 Radio S kanala? :D

 

Meni se čini da je broj ljudi koji slušaju radio značajan. Sluša se po kancelarijama, ordinacijama, u prevozu, kolima, baš mnogo ljudi sluša razne stanice.

Link to comment
53 minutes ago, mraki said:

Šta će im to? :unsure:

 

Npr. da mogu da besomučno reklamiraju svoje ponude i da svojim vestima dopru do većeg procenta populacije (Hit FM je nacionalna stanica, ostale su dostupne u Beogradu i eventualno drugim velikim gradovima).

 

Ne znam odakle ta vest, verovatno od nekog insajdera.

 

Ne postoji izjašnjenje Komisije za zaštitu konkurencije po tom pitanju, mada nije nemoguće da je stvar u postupku pošto se na izjašnjenje može čekati i više od mesec dana (npr. kad su kupili Tako lako webshop radi pokretanja Shopster kanala trajalo je 6 nedelja).

 

 

Edited by vememah
Link to comment
11 minutes ago, vememah said:

Ne znam odakle ta vest, verovatno od nekog insajdera.

 

Nije od insajdera. Stavio sam znak pitanja, jer potiče od 1 tabloida i Vučića na KZN, pa možda neko ima više informacija.

Link to comment
11 minutes ago, salerokada said:

Beše Krdžići su bili kupili Studio B, pa prosledili dalje Maliju?

 

Da, zvanično ga je preuzeo vlasnik Aloa Saša Blagojević.

Edited by msv
Link to comment

A koje bi dnevne novine trebalo da su kupljene ako je ovo recimo tačno? Nisam kupio novine par godina (osim par puta sportski žurnal :blink: ) pa bi baš voleo nešto da se lista uživo. Nije da sam neki fan UM ali ipak u odnosu na ovo đubre ...

Link to comment

bilo bi lepo da je istina ali bojim se poznajuci lik i delo krdzica da je ovo samo uvodu u novu antena - telekom ili kurir - debeli zezelj pricu.

inace radio kao radio je po efektima solidno treci medij po snazi i da imam ograniceno para uvek bih pre ulagao u radio stanice nego u mrtve novine...

Edited by jorma shparga
Link to comment
bilo bi lepo da je istina ali bojim se poznajuci lik i delo krdzica da je ovo samo uvodu u novu antena - telekom ili kurir - debeli zezelj pricu.
inace radio kao radio je po efektima solidno treci medij po snazi i da imam ograniceno para uvek bih pre ulagao u radio stanice nego u mrtve novine...
Realno. Ako biraš između radija i samo printa (ne i njihovih portala) radio je bolja investicija.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...