Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Just now, Партибрејкер said:

Prave vesti, ili njihove "vesti"?

 

Lagunine vesti, čita Ivica Drobac. Rekao bih da nema neke razlike.

 

1 minute ago, Frank Pembleton said:

A Glavonja?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Nema on tamo emisiju već 4 godine

Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

sad ostaje još da kupi rok radio i mogu da bacim tranzistor

Pa rok radio osim muzike ne valja kur.. O emisijama poput ovih na Laguni nema ni govora.

Vesti su im one bezlične agencijske. Sećam se onog "velikog" mitinga opozicije u aprilu prošle godine, taj dan slušam u kolima rok radio i nijednom rečju nisu pomenuli taj događaj u vestima, čak ni kao servisnu informaciju, tipa - biće blokiran saobraćaj od tad do tad. Poslao sam im neku ljutitu poruku SMS-om :mad:

  • Haha 1
Link to comment
41 minutes ago, gospa buba said:

ideja je pretpostavljam da se zachepi svaki izvor bilo chega, a onda da vide kako da gase interneta :unsure:

 

mislim, shta drugo.

Ogranicene resurse - frekvencije - okupiraju, zauzimaju, stavlajju pod svoju kontrolu. 

Neogranicene resurse - internet - zagusuju kontrolisanim sadrzajima. 

Link to comment
1 hour ago, Партибрејкер said:

Pa rok radio osim muzike ne valja kur.. O emisijama poput ovih na Laguni nema ni govora.

Vesti su im one bezlične agencijske. Sećam se onog "velikog" mitinga opozicije u aprilu prošle godine, taj dan slušam u kolima rok radio i nijednom rečju nisu pomenuli taj događaj u vestima, čak ni kao servisnu informaciju, tipa - biće blokiran saobraćaj od tad do tad. Poslao sam im neku ljutitu poruku SMS-om :mad:

 + ubedljivo najgora voditeljka jutarnjeg programa ikad !

Link to comment
1 hour ago, Партибрејкер said:

Pa rok radio osim muzike ne valja kur.. O emisijama poput ovih na Laguni nema ni govora.

Vesti su im one bezlične agencijske. Sećam se onog "velikog" mitinga opozicije u aprilu prošle godine, taj dan slušam u kolima rok radio i nijednom rečju nisu pomenuli taj događaj u vestima, čak ni kao servisnu informaciju, tipa - biće blokiran saobraćaj od tad do tad. Poslao sam im neku ljutitu poruku SMS-om :mad:

 

Rock je brat od AS FM-a, kakvi protesti...

Link to comment

Dok je bila ona malo starija voditeljka Ljilja (mislim da se tako zvala), umela ja za vreme onih aprilskih protesta 2017. da provuče to onako u programu, bar da spomene.

Edited by Партибрејкер
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

ideja je pretpostavljam da se zachepi svaki izvor bilo chega, a onda da vide kako da gase interneta :unsure:

 

mislim, shta drugo.

 

Jab to voleo

 

Nek zapusi ekspres lonac sa svih strana a fizika neka odradi svoje.

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...