Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

2 hours ago, ordi said:

ja sam zaspala nakon 10 minuta :D

 

2 hours ago, Caligula said:

 

Treba mu kraca i jebitacnija forma, makar dok se ne proda nekoj nezavisnoj televiziji

tanko. omanuli su medij. kao kad vidiš radijsku emisiju na tv-u

Link to comment

Sve je to nekako tužno. Pokušavaju da deluju srećno i kuliška, ali na silu je ... Sada su na nivou gastoza i drugih jutjub "senzacija", a do juče su se baškarili u ogromnom studiju, imali čitavu Srbiju pod nogama i ugošćavali Stinga, Brajana Ferija, Stoju, Divca, Rađu, Madsena, Asantea, ... 

 

Ovo me podseća kao kada smo mi kao klinci u sopstvenoj režiji pravili svoju Kviskoteku i sklapali neku kartonsku skalameriju sa klikerima kao zamenu za takmičarske stolove sa tasterom. I ovo liči na neku dečiju žurku na kojoj klinci prave neki svoj tok-šou ...

 

Možda je ipak vreme da priznamo da nas je vučić pobedio ...

Edited by stoka
Link to comment

Što tako mračno?

 

Za dva dana prikazivanja ima 400000 pregleda što je u najmanju ruku dovoljno da bi se pojavili sponzori. Očigledno ide na DIY estetiku pa se zato ne simulira studio onako kako bi moglo nego se napominje kako se sve radi u dnevnoj sobi...doći će i gosti sigurno, izgradio je on sebi ime do sada. Za naše uslove ovo je verovatno prvi put da neko sa nacionalne frekvencije prelazi na YT, i prva emisija ipak izgleda sasvim ok. 

 

Gde bi nam bio kraj da je ovako nešto uradila recimo Olja Bećković:wicked:

 

 

Link to comment
On ‎11‎.‎2‎.‎2019‎. at 3:25, stoka said:

Možda je ipak vreme da priznamo da nas je vučić pobedio ...

Ma jok, 'ajde da verujemo u opoziciju i slobodne izbore, jer je Deda Mraz na odmoru do sledeće NG. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...