Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Da, ali koja je svrha smat TV-a bez neta? Ja nisam nesto lud za smart TV-om, niti mi to treba, ali pitanje je da li cemo recimo sledecu generaciju uopste moci da koristimo bez net-a? Pa jos u kombinaciji sa ugradjenim kamerama mogucnosti su neogranicene....Jos ce ispasti vidoviti oni matorci sto pre 50 godina nisu smeli da se skinu pred televizorom, da vec ne pominjem Orvela...

Link to comment

Gledanje televizije + filmova sa flesa. Meni sasvim dovoljno :)Da ne treba onaj glupi dongle od pedesetak evra mozda bih ga i povezao bezicno a mrzi me da provlacim jos jedan mrezni kabl kroz ceo stan.

Link to comment

možda nas tv-ori već špijuniraju ^_^ , ne znam da li je već osposobljena elektro mreža za potrebe interneta što je najavljivano još pre nekoliko godina

Link to comment

- eps je trebao da postane internet provajder, što je jedini način da se dobije konkurencija u ovoj zemlji + bi čitava država i do najzabačenijeg sela bila pokrivena netom - na to sam mislio, ne na kućnu instalaciju

Link to comment

Treba mi kontakt nekog TV majstora. Ali samo da se "razume" u starije (više od 20 godina) televizore. One sa katodnim cevima.

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Uzeo sam juce Samsung UE32F5000, zadovoljan sam na prvi pogled, sve ide glatko, slika jako dobra. Iznenadio sam se koliko je lagan, napravljen od ne bas kvalitetne plastike, doduse dovoljno lepe na oko. Cudno mi je da mogu komotno da nosim televizor pod miskom. :D

Link to comment

ne uspevam da uradim verovatno jednu od najlakših stvari - da pustim film sa titlom. Znači™, imam lg 42la660, stavim film.avi u folder X na eksternom hardu, stavim prevod film.srt u isti folder i čekam da krene titl, ali jok :(.šta radim pogrešno ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...