Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Ako ima ljudi dobre volje, puno bi znacila sugestija oko sledece dileme.

Cale hoce da uzme novi TV, dijagonala 43 inca. Ja mu rekao za Madjare I predlozio LG, posto sam, kao I ljudi oko mene, imao dobra iskustva.

On se cuo sa jednim prodavcem, malo konsultovao oko modela I sl. Ovaj mu (pored LG modela o kojima su pricali) kao jako dobru trenutnu ponudu predlozio Sony Bravia model KDL-43W755C (sorry sto ne kacim link, iz nekog razloga imam problem sa linkovanjem) za 490 EUR.

Da li da uzme to, ili postoji po okvirno toj ceni bolja ponuda kod LG-ja ili nekog drugog proizvodjaca?

 

Pored spomenute velicine, kriterijumi su mu da bude smart (ne treba mu 3D), da ima analogni audio izlaz zbog povezivanja na audio komponente, sto vise HDMI I USB portova I sl, da OS ne bude spor.

Ne treba mu veca rezolucija od full HD, naravno.

 

Upravo mi je javio da je procitao na nekom sajtu da je Android OS na ovom Sony-ju nesto problematican (komplikovan?!).

 

U svakom slucaju, ako neko ima sugestije sta uzeti prema ovim kriterijumima, puno bi pomogao.

Hvala unapred!

Link to comment

ja imam taj samo glupi w705c i on je prošle godine bio best buy za tu lovu. slika u poređenju sa lg je nebo i zemlja. ne znam ništa o tom sonijevim androidu, al što kaže eminentni advokat iz jagodine uzmeš android box za 15€ na aliju i voila

 

 

:)

Link to comment

Sony android je jako spor i bagovit. Dosta appova iz nekog razloga ne radi. Doduše kodi, kako-takoradi

Ako je bitan brz smart, onda samo u obzir dolazi ovogodišnja LG serija sa webos 3.0

E sad slika sa sonijem nije nebo i zemlja, oba imaju mane i prednosti, različiti paneli u pitanju. Jedan je va drugi isp

Link to comment

Kums & renne, hvala puno na odgovorima.

Caletu nisu bitne raznovrsne aplikacije, koliko da OS radi kako treba kada je u pitanju neko standardno koriscenje plus projektovanje slika/videa s telefona i takve prostije stvari. Renne, ako mislis da ova Bravia nije sjajan izbor, jel imas mozda neki konkretan LG kao predlog? Hvala jos jednom!

Link to comment

I ja vise volim Lg od Sonija.

 

Ako budes uzimao LG od madjara uzmi od onog sto ga ovde reklamiraju jer navodno(svi tvrde al sam ja veciti skeptik) daje garanciju koja vazi u ovlascenim servisima.

Edited by katamaran
Link to comment

Kums & renne, hvala puno na odgovorima.

Caletu nisu bitne raznovrsne aplikacije, koliko da OS radi kako treba kada je u pitanju neko standardno koriscenje plus projektovanje slika/videa s telefona i takve prostije stvari. Renne, ako mislis da ova Bravia nije sjajan izbor, jel imas mozda neki konkretan LG kao predlog? Hvala jos jednom!

Sve zavisi koliko novca

I da li UDH ili HD

Boldovano radi savršeno

Link to comment

Sony android je jako spor i bagovit. Dosta appova iz nekog razloga ne radi. Doduše kodi, kako-takoradi

Ako je bitan brz smart, onda samo u obzir dolazi ovogodišnja LG serija sa webos 3.0

E sad slika sa sonijem nije nebo i zemlja, oba imaju mane i prednosti, različiti paneli u pitanju. Jedan je va drugi isp

:isuse:

 

sa sonijem bar ne patiš sa garancijom. neće ti trebati brat-bratu 7-10 godina nikakav servis

:fantom:

Link to comment

Ako nekom zatrebaju moja 2c tu sam :fantom:

 

Btw nešto sam razmišljao i čini mi se da mi zapravo kod lg-a najviše smeta refleksija. Makar kod ovih koje sam sretao

Link to comment

Ako nekom zatrebaju moja 2c tu sam :fantom:

 

nije se čovek raspitivao o protivpožarnim uslugama ili da li je bolji aparat vatrosprem ili šta ti ja znam

:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...