Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Zapravo sam bio jako precizan :fantom:

 


Ma super ako sve radi kako treba, ali opšti društveni konsenzus je da jedina korisna aplikacija za smart televizore u istoriji smart televizora - prosto mnogo bolje šljaka na samsungu!
Link to comment

Misliš baš font? Ili te zajebavaju srpska slova?  Na to uvek zaboravim zato što odavno korisitm engleske titlove (autentičnosti radi), ali pročačkaću malo, ima sigurno neki plugin....

Inače koliko se sećam meni sa hrvatskim titlovima radilo č, đ, š i to, ali ne i na srpskim. Go figure. Neka smaračina sa encodingom

Edited by Ruxin
Link to comment

Na samsungu (:fantom:) ima da se bira između tri fonta, u opcijama klijenta na tv-u. Ne znam kako je na inferiornim korejskim mašinama.

 

A ako te zajebavaju đ, š, ć i ostala sranja javi, mislim da sam našao plugin za to.

Link to comment

Ako je lg master race sigurno moze. Za Samsung vec nisam siguran

 

A ako te zajebavaju đ, š, ć i ostala sranja javi, mislim da sam našao plugin za to.

 

Samo promeni code page

Edited by katamaran
Link to comment

Ako je lg master race sigurno moze. Za Samsung vec nisam siguran

 

kako?

 

e da. da li ima foru da automatski učitava titl sa neta? vidim da se može povezati sa opensubtitles

Edited by Ravanelli
Link to comment

e da. da li ima foru da automatski učitava titl sa neta? vidim da se može povezati sa opensubtitles

Ima plugin. Zove se subzero subtitles i možeš da podesis i koje jezike da skida i sve. Pojuri sam ili me sačekaj koji minut, samo da odradim nešto pa se javim

Link to comment

Isto ko kad gledas sa flesa.

 

Kod mene q meny pa set video playback

 

tu imas kodnu stranicu za nasa slova, boju, velicinu i sinhronizaciju titla

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...