Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Ja nisam ni znala ko je i šta je Madjar, nego sam na onom metatopiku "Šta se dešava na kom topiku" videla dajdžest gde se pominju Madjar i LG. I onda sam se unapred ogradila da me ne zanima da stavljam neki pravo dobar televizor, ali Madjarove cene su me ubedile u suprotno.

Link to comment

Ja sam uzeo Lg u radnji :(

+1 (tacnije 2 komada)

 

in fiskalni i trust

 

Kakva je Mikijeva grancija na kraju? Skroz regularna ili ima dogovor sa servisom?

 

Ako radi sa ovlascenim lg servisom i to je ok. Ja sam skoro nosio moj lg koji je jos u garanciji u taj servis i dobio sam ga nazad par sati kasnije. Da nije bio u garanciji popravka bi bila 80 evra.

Edited by katamaran
Link to comment

+1 (tacnije 2 komada)

 

in fiskalni i trust

 

Kakva je Mikijeva grancija na kraju? Skroz regularna ili ima dogovor sa servisom?

 

Ako radi sa ovlascenim lg servisom i to je ok. Ja sam skoro nosio moj lg koji je jos u garanciji u taj servis i dobio sam ga nazad par sati kasnije. Da nije bio u garanciji popravka bi bila 80 evra.

Ovlašćeni LG servis gde god ga ima

Link to comment

Super ako je tako. Mada mi je malo cudno kako je to moguce za sverc komerc teelevizore.

 

 

Sto ne bi bilo? Imas racun iz Madjarske, ako nesto ne valja on dodje, pokupi TV odnese i zameni. Pricao je da je nekom liku zamenio i TV koji je sprzio grom sto inace garancija zvanicno ne pokriva.

Link to comment

Svojevremeno sam negde citao da to vazi samo za televizore na koje se plati carina.

 

Skoro sam kupio neki hard na koji je garancija 3 godine. Domaci prodavac mi je nesto zasrao na garanciji (stavili zakonska umesto 3 godine) pa sam otisao na sajt proizvodjaca i po serijskom broju ispalo je da imam 3 godine al je pocela da tece 15-ak dana pre nego sto sam ga ja  kupio  :huh:

 

Posle sam pojurio prodavca da mi napisu normalnu garanciju na 3 godine koja naravno tece od dana kad sam ga kupio.

 

Sto ne bi bilo? Imas racun iz Madjarske, ako nesto ne valja on dodje, pokupi TV odnese i zameni.

 

I onda sedis bez televizora i mislis se hoce li se random dude sa kp (znam da je godinama u poslu...) uopste vratiti sa tvojim tv-om :)

 

Nepoverljiv sam po prirodi pa uvek gledam da sam maksimalno pokriven.

Edited by katamaran
Link to comment

Onoliki bloj pluseva za par tih likova govori da nisu baš random likovi u pitanju.

 

Inače, kada sam prvi put kupovao tv, preko nekog lika iz Subotice, tv koji je stigao se oštetio tokom transporta (pukao ekran). Ja javio liku, on mi je bez dodatnih pitanja odmah poslao isti takav, ja sam samo po tom kuriru koji mi je doneo tv, vratio taj oštećeni. Drugim rečima, mislim da svi ti likovi misle na mušterije inače ne bi tako dobro poslovali.

Link to comment

Ma bre ljudi, ti sa velikim brojem mušterija su , u stvarnosti, zaista isti , a nekad i bolji od prodavnica.

Mom kumu , koga sam ja nagovorio na KP , lik kada mu je nešto bilo sumnjivo sa tv-om poslao drugi komad i rekao : Vrati mi taj kod koga ti zuje zvučnici i sve ok...

Oni žive od recenzija i utisaka kupaca...

Mada sam ja čuo da su pre jedno 6 meseci pritisni "organi" . Drago mi je da još rade...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Ma bre ljudi, ti sa velikim brojem mušterija su , u stvarnosti, zaista isti , a nekad i bolji od prodavnica.

Mom kumu , koga sam ja nagovorio na KP , lik kada mu je nešto bilo sumnjivo sa tv-om poslao drugi komad i rekao : Vrati mi taj kod koga ti zuje zvučnici i sve ok...

Oni žive od recenzija i utisaka kupaca...

Mada sam ja čuo da su pre jedno 6 meseci pritisni "organi" . Drago mi je da još rade...

 

....shit has hit the fan...

 

ta priča je bila pre godinu i kusur dana i ja sam tada požurio da uzmem burazeru tv za useljenje, ali srećom i dalje šljakaju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...