Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Ja sam uzeo dva ta entry level tva. jedan hyundai slika onako, kad se ubaci ci modul prebacivanje kanala ide jako jako sporo. Drugi mislim da je vivax, sa onom nogom sto kao savija napred, slika preko analogne kablovske ocaj, doduse tu je zamenio crt pa se mozda vise primecuje los kvalitet. Prebacivanje na analognoj sporo.

Link to comment

E super. Lepo ću da uštedim na televizoru i da kupim bolje dekorativne jastuke.

 

 

Toliko godina sprcanih na skolovanje po Evropi i svetu, borba za bolje sutra, za lagodan zivot... a ovamo se stisla za goste, uzima Vivaks Voks Foks. Razocarala si me jako :( To je kao da sam ja umesto ove namunjene Astre H uzeo recimo Fiat Tipo '95 godiste. A pri tom i nemam skole, osim zivotne/ulicne, naravno.

 

Otvori se za LG Madjara, nemoj se brukati  <_<

Edited by Zli Gli
Link to comment

Mau propo.

 

Ma radije ću da kupim prekrivač za krevet i dekorativne jastuke koji koštaju ko vaš Mađar. 

 

PS. Šta je to uopšte Mađar? Je l ima on neki sajt?

Link to comment

Bio bi i 50% jeftiniji da ne mora da placa Reneu ali dobro, Rene je nas covek i dobar je u dusi pa nije frka. Dakle, samo LG kod Madjara i nema greske.

 

Pomesao si. Rene uzima % od LG-ja, a Cop od Mikija. Samo obavezno da Mau napise ovde da je uzela, da bi ljudi mogli da odstampaju i odnesu u centrale.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...