Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Meni sasvim lepo sljaka. Sinhronizaciju nisam ni trazio al pretpostavljam da ima. Kolko se secam koristi isti interfejs ko kad se gleda sa flesa.

 

Retko koristim al nikad nisam imao nikakvih problema.

 

edit 02:09

 

Edited by katamaran
Link to comment

Jbm li ga, znam da sam posle sam i ja nešto gledao po netu i ljudi su dosta kukali kako je zvanični plex app za lg kompletno njesra, ali imaju valjda neki nezvanični klijenti koji su ok. Ali nisu dž.

Link to comment

Ima +-, sećam se da sam koristio. Inače, meni je Plex bagovao jer se gubila veza sa kompom iz nekog razloga i otkako sam instalirao Serviio, to se nijednom nije dogodilo.

Link to comment

Ja skinuo zvanicni i bez ikakvog cimanja proradio ko satic. Slagali te samsungoljupci :)

 

edit: meni nikad nije zezao a ima dve sobe izmedju rutera i tog tv-a. Plus stara gradnja pa su debeli zidovi.

Edited by katamaran
Link to comment

Ma super ako sve radi kako treba, ali opšti društveni konsenzus je da jedina korisna aplikacija za smart televizore u istoriji smart televizora - prosto mnogo bolje šljaka na samsungu!

 

 

Deal with it :fantom:

 

Edit - pročačkaću ja to kad odem kod njega, nije baš mnogo stručan čoek. Ali nem pojma da li uopšte pričamo o istim verzijama os-a, beše lg tu nešto menjao relativno skoro

Edited by Ruxin
Link to comment

edit: meni nikad nije zezao a ima dve sobe izmedju rutera i tog tv-a. Plus stara gradnja pa su debeli zidovi.

 

Pazi, možda je bilo i do samog interneta, tj da je provajder zajebavao u tom periodu. Ali nekako se poklopilo da od prelaska na Serviio nema nikakvih problema.

Link to comment

Mene je zajebavalo jedino na jako kvalitetnim kopijama (tipa bitrate preko 10 mbps), jer jednostavno preko wifi-a nije uspevalo da prebaci toliko podataka pa secne. Otkad sam nabo kabal nikad ništa. I uvek koristim direct play ako je moguće.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...