Jump to content
IGNORED

Pomoć azilantima - PPP akcija


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    81

  • yolo

    23

  • giuseppe

    17

  • đorđe geprat

    13

Email je pppomocazilantima@yahoo.com!Jos jednom vas molim da ne koristite PM, gotovo je neupotrebljiv pri ovakvom stanju boarda.Danas i sutra necu biti u Beogradu, od petka mogu da preuzimam materijalnu pomoc.Pozdrav svima!

Link to comment

Dragi moji, hajde da zakazujemo datum akcije. Tokom predstojeceg vikenda cu, nazalost, imati obaveze koje nisam sam birao i nikako ih ne mogu izbeci, ali mi to makar omogucava da ocistim sledeci vikend. Dakle, predlazem da idemo kod azilanata u subotu, 15. februara.Pocele su da pristizu parice, svako ko ima novaca i stvari neka pise na mail koji sam naveo, pa cemo se dogovoriti o preuzimanju.Hvala vam jos jednom. Ja bih voleo da budem azurniji, ali su me pritisle neke idiotske obaveze..bar sam siguran za datum koji sam naveo, ako nista drugo.

Link to comment

društvo, jel učestvuje neko od novosadista u dopremanju stvari?ja sam isteldirigovala za sutra dotociljavanje 1 vreće za spavanje i 1 šatora u ns, pa ako ima nekog ko ide do BG-a, može mi se javiti na PM da se dogovorimo oko predaje.

Link to comment

subota, 15. februar je za 8 dana :)kao što rekoh, ovog vikenda imam obaveze koje apsolutno ne mogu izbeći.neki ljudi su mi obećali neke stvari, od ponedeljka skupljamo, ko može, kod mene na posao, ko ne, dogovorićemo se ko će otiići po pomoć!

Link to comment

Opet cu nakratko hajdzekovati temu za Ozi problematiku. Mi, braco & sestre, imamo po mom objektivnom™ misljenju najgoru vladu ever, pa je izmedju ostalog pustila mornaricu na "brodske ljude" (boat people, tj. "ilegalne" imigrante koji uglavnom dolaze iz Indonezije).I sad okrecu njihove busne brodice nazad u Indoneziju (sve skupa sa decom u njima). I uopste treniraju strogocu. Koju drze pod nezapamcenim nivoom tajnosti za nesto sto bi trebalo da bude 1 transparentna demokratija svetske klase.Drzavni mediji ABC je nedavno publikovao pricu o tome kako mornarica zlostavlja azilante, koju je vlada demantovala i ne samo to, vec naterala i ABC da se ponizno izvini za "nedokumentovane tvrdnje". (Inace, izmedju bezbrojnih zala koje je donela ova unhinged neoliberalna vlada je i otvoreni rat protiv drzavnih medija, koje su kanda resili ili da prodaju u privatne ruke, ili totalno podjarme).Sada i drugi pisu o ovim torturama (gde mornarica za kaznu sto ih azilanti nerviraju pritiska njihove sake uz vrele cevi na brodu, i tako im uzrokuje opekotine). Dakle, gde ovo ide, ja ne znam.burns-hand-asylum-main-620x349.jpg

Link to comment

OK evo kako stoje stvari! Nesto smo slabiji sa prilozima nego prosli put, ali imamo jednu jako velikodusnu donaciju, pa racunam da cemo moci da potrosimo otprilike isto kao prosli put, ili kojih 100 evra manje. Posto je situacija tamo dosta fluidna, ne vredi mnogo unapred istrazivati sta je potrebno, pa cemo sutra pozvati i centar i onaj "Japanski cvet" gde se okupljaju ilegalci i iz sume i iz centra, i videcemo koje su trenutno akutne potrebe. U svakom slucaju nameravamo da kupimo barem desetak pari jeftine obuce, ima toga u Metrou i drugim megamarketima.Molim sve koji nameravaju da uplate novac da to ucine najkasnije do cetvrtka ujutru, kako bi bio proknjizen na vreme za kupovinu.Oni koji su nameravali da daju materijalnu pomoc molim da se sto pre jave na pppomocazilantima@yahoo.com kako bismo ugovorili preuzimanje stvari. Rok za preuzimanje je petak, ili subota VRLO rano ujutru, ali subotu racunajte samo ako bas ne mozete nijedan drugi dan.

Link to comment

ja sam se prijavio da u subotu vozim robu i vodiča tamo gde treba. već imam jednu molbu za utovar, moguće je da još stane na zadnje sedište moga auta i u gepek. ko je iz beograda neka se javi pa da vidimo. utovarivao bih u četvrtak i petak.i, ko bi išao samnom? da mi pokaže put.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...