Jump to content
IGNORED

Pomoć azilantima - PPP akcija


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    81

  • yolo

    23

  • giuseppe

    17

  • đorđe geprat

    13

Bas gledam datume i razmisljam. Kraj januara mi deluje kao realan termin, tipa za dve nedelje...Dogovoricemo se o datumu u narednih par dana pa da nastavimo!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dragi moji, početak nastavka akcije se sa kraja januara, koji je tu iza ćoška, pomera za početak februara, usled objektivnih okolnosti. Ovo praktično znači da ćemo početkom sledeće nedelje raspisati novi forumski poziv za solidarnost. Ovog puta pomoć će biti preciznija i bolje fokusirana, jer ćemo pre polaska imati više informacija o stanju na terenu.

Link to comment

Sutra pada dogovor o svemu, samo da vidim neke svoje rasporede aktivnosti :) subota pred nama nazalost nije moguca sto se mene tice, realnije je da ce biti ona posle...

Link to comment
Sutra pada dogovor o svemu, samo da vidim neke svoje rasporede aktivnosti :) subota pred nama nazalost nije moguca sto se mene tice, realnije je da ce biti ona posle...
nesporazum. od subote pa na dalje sam u beogradu. dan mi je nebitan. kad god.
Link to comment

dzizs. hajmo mi krenuti. molim forumase da od sutra pocnu da salju ponude. tehnicki ipak nece biti moguce ici tokom predstojeceg vikenda, jer tri dana nisu dovoljna da se skupi i klasira pomoc..no, to ne znači da ne treba da počnemo što je pre mogućeotvoriću mail za ponude i malo kasnije staviti adresu. prioriteti: novčana pomoć, potom zimska odeća i obuća (naročito obuća), ćebad, vreće za spavanje i slične tople stvari. na PPP kontu trenutno je 34.000 dinara.ponavljam: otvoriću mail. ne šaljite ništa na PM, prespor je board.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...