Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

pristojnost je neprihvatljiva

ovaj fin, ćuti i pušta idiota da sere i lupeta, a kad dobije reč, idiot se kikoće, šuška papirčinama, dobacuje i govori novinaru šta da ga pita.

kako ne mogu da shvate da ne može na taj način da se razgovara sa imbecilima

Link to comment

Ovaj Čvarkov[emoji769] je fono brifovan od lakirane bubašvabe.
Fokus je "dok je Petrović koji je alfa i omega politike u Šapcu" i tako milion puta...
Da odmori i Đilas...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
38 minutes ago, Jumanji said:

A jos mi je veci problem sto nemaji neke grlatije od njih ili zasto mu ne iskljuce mikrofon dok Zelenovic prica, novinar postavlja pitanja. Znaju sa kim imaju posla. Cisto izivaljavanje.

 

25 minutes ago, slepa živana said:

pristojnost je neprihvatljiva

ovaj fin, ćuti i pušta idiota da sere i lupeta, a kad dobije reč, idiot se kikoće, šuška papirčinama, dobacuje i govori novinaru šta da ga pita.

kako ne mogu da shvate da ne može na taj način da se razgovara sa imbecilima

 

23 minutes ago, slepa živana said:

nepodnošljivo

tačno sam znao

1 hour ago, djordje geprat said:

nema priče sa tom žgadijom sve dok prvi Žgad u tet a tet razgovoru (naglašavam razgovoru) sa ćosićem ne raščisti sa stavom o "plaćeničkoj luksemburškoj TV pod upravom đilasa i šolaka"

 

posle toga moglo bi da bude prihvatljiva pojava žgadije na N1 uz momentalni prekid emisije ako počnu  sa onim viđenim u upitniku i slično.

 

Link to comment

Genijalni N1

Intervju Stamatovica o izborima i pola emisije novinarka pokusava da dribla na temu migranata i LGBT ...  jebeni Vucic je makar 50% u pravu za sve sto prica za N1

Link to comment

A u Insajder debati Marija Obradović i Nenad Konstatinović, kapiram biće jedna divna harmonija, aman stigao befel da se podigne izlaznost. 

Link to comment
U utorak u Pressingu Olivera Zekić i Zoran Gavrilović (BIRODI).
Ala će to biti odvratno. Me mislim na Gavrilovića, naravno.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...